Specjalista do spraw pozyskiwania funduszy (fundraiser)

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Poznań

13 dni temu

Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/0734
OBOWIĄZKI:
wg programu stazu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
Uprawnienia: obsługa komputera - Ms Office

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Czarnieckiego 9, 61-538 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Dane kontaktowe:

Roma Trzecka-Zając
r.trzecka.zajac@poznan.praca.gov.pl
618345641

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

skierowanie, cv

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Poznaj stanowisko: Fundraiser
Fundraiser to stanowisko nowe na rynku pracy w Polsce i, co ciekawe, związane głównie z działalnością charytatywną. Osoba obsadzona na tym stanowisku, zwanym czasem profesjonalnym pośrednikiem dobra, pozyskuje środki na finansowanie działalności charytatywnej danej organizacji wyszukując sponsorów prywatnych i biznesowych. Wśród najpopularniejszych w Polsce kampanii fundraisingowych znalazły się akcja Pajacyk, ...
Praca Fundraiser