Specjalista do spraw pozyskiwania funduszy (fundraiser)
Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu
Golub-Dobrzyń
9 dni temu
Miejsce pracy: Golub-Dobrzyń
Numer: StPr/21/0736
OBOWIĄZKI:
udzielanie informacji dotyczących jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej oraz refundacji kosztów wyposażenia stanowiska pracy sporządzanie pism, rozliczanie, weryfikowanie dokumentów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Szosa Rypińska 26, 87-400 Golub-Dobrzyń, powiat: golubsko-dobrzyński, woj: kujawsko-pomorskie

Dane kontaktowe:

Julita Zgórzyńska
566835230 w. 34

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

skierowanie

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu