Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Celnych

Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.
Stryków
praca stacjonarna
1850 dni temu

CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS jest światowym liderem kompleksowych rozwiązań optycznych dla przemysłu telekomunikacyjnego. Corning OC jest częścią Corning Incorporated, które istnieje od 1851 roku, z siedzibą główną w mieście Corning, New York. Corning Incorporated zatrudnia ponad 50.000 pracowników, posiada ponad 100 fabryk i biur na całym świecie.

W listopadzie 2018 roku CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS Polska zajął I miejsce w konkursie „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej” oraz został wpisany na Złotą Listę Pracodawców przez Państwową Inspekcję Pracy.

Lokalizacja: Stryków, 30 minut z centrum Łodzi - dojeżdża do nas autobus miejski linii 60C.

Obecnie do naszego zakładu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Stryków

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Przygotowywanie zgłoszeń celnych oraz deklaracji INTRASTAT
  • Współpraca z agencjami celnymi
  • Kontakt z organami Urzędu Celnego oraz Izby Celnej
  • Sporządzanie i rozliczanie świadectw pochodzenia oraz certyfikatów dla klienta
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa celnego

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia wyższego
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomości zasad prawa celnego unijnego oraz procedur celnych
  • Komunikatywnej znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Biegłej znajomości obsługi komputera (znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem)
  • Mile widziana znajomość programu HUZAR

CO OFERUJEMY:

  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie adekwatne do prezentowanych umiejętności i doświadczenia
  • Pakiet benefitów, w tym premię roczną, opiekę medyczną, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków (kantyna w miejscu pracy), program doceniania i nagradzania
  • Duże możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie, w tym udział w szkoleniach, programach rozwojowych oraz mentoringowych
Informujemy, iż zakład jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje. Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o. z siedzibą Smolicach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.” W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy dodatkowo o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o. z siedzibą Smolicach dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji.