Specjalista ds.demakijażu/kosmetyczka

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Gdańsk

7 dni temu

Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/0611
OBOWIĄZKI:
Obsługa klientek, recepcja - ustalanie wizyt, rezerwacja miejsc, obsługa urządzenia IPL do usuwania laserowego tatuażu i demakijażu permanentnego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: biegła obsługa komputera
Uprawnienia: znajomość kosmetologii
Uprawnienia: kosmetyczne

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : obsługa urządzenia IPL do usuwania tatuażu i demakijażu permanentnego

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Kołłątaja 8, 81-332 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Dane kontaktowe:

Agata Wódkiewicz
stanowisko13@pupgdynia.pl
586211150 w. 313

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Brak danych.

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Poznaj stanowisko: Kosmetyczka
Kosmetyczka to osoba, która wykonuje zabiegi z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej (zachowawczej), leczniczej i upiększającej. Do głównych obowiązków kosmetyczki należy: organizowanie stanowiska pracy zgodnie z wymogami i przepisami bhp i sanitarnymi, wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej z uwzględnieniem pielęgnacji kończyn górnych i dolnych, w tym zabiegu manikiuru i pedikiuru, ...
Praca Kosmetyczka