Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. e-marketingu

Profitroom Sp. z o.o.

Poznań

40 dni temu

Miejsce pracy: Poznań

Już ponad 3500 hoteli z różnych zakątków świata wie, że współpraca z nami owocuje większą liczbą rezerwacji. Od 10 lat dostarczamy nowoczesne rozwiązania rezerwacyjne, projektujemy responsywne i atrakcyjne strony internetowe, wspieramy hotelarzy w marketingu. Nagrody w międzynarodowych konkursach zdobywamy dzięki doświadczeniu ekspertów, którzy tworzą nasz zespół - może jesteś kolejnym z nich?

Aktualnie, z uwagi na rozwój działu Customer Success, poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. e-marketingu. To idealna praca dla entuzjastów marketingu internetowego, którzy czerpią przyjemność z obsługi Klienta i wdrażania nowości.

Zakres obowiązków
  • Skuteczne prowadzenie kampanii e-marketingowych (m.in. Google Ads, Google Hotel Ads, Facebook Ads)
  • Przygotowywanie strategii działań promocyjnych
  • Optymalizacja procesów marketingowych
  • Tworzenie analiz, raportów i ofert dla klientów
  • Aktywna współpraca z pozostałymi działami firmy w celu realizacji projektów
  • Dbanie o najwyższy standard obsługi Klienta
Poszukiwane kompetencje
  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wiedza praktyczna z zakresu online marketingu (Google Ads, Google Analytics) potwierdzona certyfikatem Google
  • Znajomość narzędzi e-marketingowych
  • Doświadczenie w branży turystycznej będzie atutem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Samodzielność
  • Systematyczność
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B)
  • Przyjazna atmosfera w profesjonalnym zespole
  • Stacjonarne szkolenia dedykowane dla pracowników w ramach współpracy z Google
  • Bogaty pakiet benefitów:
  • Budżet szkoleniowy 1000+
  • Profitroom Academy
  • Multisport Plus
  • Możliwość pracy zdalnej oraz elastyczne godziny pracy
  • Biuro w centrum Poznania
  • Nowoczesny sprzęt i oprogramowanie
  • Codziennie świeże owoce
  • Darmowy kurs języka angielskiego
  • Wyjścia i imprezy firmowe
  • Prywatna opieka medyczna

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. e-marketingu

Specjalista ds. e-marketingu jest odpowiedzialny za wdrażanie i koordynowanie projektów marketingowych firmy w sieci. Zajmuje się on również tworzeniem kampanii reklamowych oraz badaniem efektywności podejmowanych działań. Często zajmuje się on również tworzeniem newsletterów oraz mailingów. Do jego zadań należy śledzenie najnowszych trendów e-marketingowych oraz proponowanie nowych rozwiązań. ...
Specjalista ds. e-marketingu Praca Specjalista ds. e-marketingu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (786)
Wałbrzych (55)
Legnica (126)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (261)
Toruń (130)
Lubelskie:
Lublin (270)
Chełm (56)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (918)
Tarnów (96)
Nowy Sącz (87)
Mazowieckie:
Warszawa (2210)
Radom (182)
Płock (92)
Opolskie:
Opole (243)
Nysa (72)