Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Funduszy UE

DGP sp. z o.o.
Kraków
4 000 - 15 000 zł / mies. (w zal. od umowy)
specjalista (mid)
pełny etat / część etatu
umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B
praca stacjonarna
392 dni temu

DGP sp. z o.o. (www.dgp-advisors.pl) jest firmą doradczą świadczącą specjalistyczne usługi doradztwa z zakresu finansowania przedsięwzięć. Współpracujemy z czołowymi uczelniami w kraju i w Europie, organizacjami pozarządowymi, oraz administracją publiczną. Naszymi klientami są rozwijające się przedsiębiorstwa – ambitni wizjonerzy poszukujący rzetelnego i kreatywnego partnera dla realizacji swoich zamierzeń, jak również jednostki sektora publicznego i NGO. Oferując unikatowy model współpracy oraz kompetencje w relacjach międzynarodowych korzystamy z wiedzy i kwalifikacji dużej grupy specjalistów – radców prawnych, adwokatów, doradców podatkowych, analityków finansowych, menedżerów, statystyków czy ekonometryków.

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: 01/03/2023
Opis stanowiska:
  • Przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej do takich programów jak Horyzont Europa (EIC Accelerator), programy NFOŚiGW, regionalne programy, FENG, FENIKS czy Fundusz Odbudowy
  • Konsultacje dla klientów możliwości aplikowania po środki w ramach aktualnych programów dotacyjnych
  • Wsparcie w zakresie przeprowadzania postępowań wyboru wykonawcy zgodnie z zasadą konkurencyjności
  • Wsparcie w zakresie przygotowywania załączników do wniosku (analiza statusu przedsiębiorstwa, formularze OOŚ, formularze pomocy de minimis itp.)
  • Bieżące poszerzanie wiedzy w zakresie możliwości pozyskiwania pomocy publicznej w ramach programu krajowych i UE
  • Bieżące monitorowanie przepisów krajowych i UE regulujących udzielanie pomocy publicznej
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (przynajmniej na poziomie B2)
  • Co najmniej rok doświadczenia w pracy związanej z przygotowaniem dokumentacji aplikacyjnych
  • Zorientowanie na długofalową współpracę
  • Rzetelność, dobra organizacja pracy, komunikatywność
  • Dobra znajomość oprogramowania  Office
  • Umiejętności analitycznego myślenia i pisania
Oferujemy:
  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem prowizyjnym (udział w sukcesach projektów)
  • Bardzo dobra atmosfera współpracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej lub w systemie hybrydowym
  • Możliwość współpracy z czołowymi polskimi i europejskimi przedsiębiorcami
  • Wybór formy pracy (umowa o pracę, B2B)