Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. IT

Klient portalu Praca.pl

Poznań

62 dni temu

Ogłoszenie numer: 2017200, z dnia 2018-07-20

Jesteśmy polską firmą handlową – usługową. Poszukujemy młodych, ambitnych pracowników, ale doceniamy również osoby z doświadczeniem.

Wciąż szukamy osób niebojących się wyzwań, zaangażowanych, które pomogą nam utrzymać wysokie tempo rozwoju.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • Wdrażanie zmian w systemie Symfonia Sage,
  • Opracowywanie rozwiązań usprawniających funkcjonowanie systemu,
  • Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji,
  • Wsparcie techniczne użytkowników.

Wymagania

  • Doświadczenie we wdrażaniu funkcjonalności oraz obsługi programu Symfonia Sage w modułach HMP, FKP, KIP, STP,
  • Wsparcie użytkowników w ww obszarze,
  • Wykształcenie kierunkowe,
  • Wysoka komunikatywność i kultura osobista,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Dodatkowy atut:

  • Umiejętność pisania raportów w języku AmBasic

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00,
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. IT

Specjalista ds. IT – pracownik na tym stanowisku jest odpowiedzialny za bezpośrednie wsparcie techniczne użytkowników, instalacje i konfiguracje sprzętu i oprogramowania, instalacje okablowania oraz konfigurację sieci LAN, WAN, Wybór i zakup sprzętu, oprogramowania i usług teleinformatycznych, prowadzenie ewidencji i rozliczanie zakupów sprzętu, oprogramowanie i usługi oraz pomoc przy wszelkich pracach działu ...
Specjalista ds. IT Praca Specjalista ds. IT