Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. kadr i płac

ARPI Staffing Sp. z o. o.

Warszawa

8 dni temu

ARPI Accounting to dynamicznie rozwijające się biuro rachunkowe, obsługujące prestiżowych Klientów polskich i zagranicznych. Obecnie poszukujemy doświadczonej osoby do wyspecjalizowanego zespołu kadr i płac działającego w naszych strukturach.

Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • pełna obsługa kadrowo – płacowa klientów firmy
  • przygotowywanie dokumentów pracowniczych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy
  • przygotowywanie i rozliczanie umów o pracę/umów cywilno-prawnych
  • kompleksowe rozliczanie wynagrodzeń pracowników, sporządzanie list płac
  • sporządzanie deklaracji do US, GUS, ZUS, PFRON
  • prowadzenie i kontrola poprawności dokumentacji pracowniczej (akta osobowe, umowy o pracę, umowy zlecenia, ewidencja czasu pracy, dokumentacja zasiłkowa)
  • wprowadzanie danych do systemu kadrowo – płacowego
  • przygotowywanie zestawień i raportów
  • przygotowywanie dla pracowników zaświadczeń i niezbędnych dokumentów
Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 2 lata) (mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym)
  • bardzo dobra znajomość przepisów praca pracy,
  • minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu MsOffice
  • dokładność, sumienność, zaangażowanie w pełnione obowiązki
  • umiejętność pracy w grupie, pod presją czasu
  • komunikatywność, bardzo dobra organizacja pracy
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie w tym benefity pozapłacowe po okresie próbnym (dofinansowanie do pakietu sportowego, prywatnej opieki medycznej, fundusz urlopowy)
  • możliwość uczestnictwa w szkolenia wewnętrznym i zewnętrznych
  • samodzielność w zakresie wykonywanych zadań, możliwość współpracy z klientami z Polski i zagranicy
  • pracę w zespole specjalistów, gwarantującą stały rozwój zawodowy

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV za pomocą przycisku:

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest ARPI Group (ARPI Staffing Sp. z o. o.- agencja zatrudnienia ujawniona w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 7015., ARPI & Partners Sp. z o.o., ARPI Aviation Poland Sp. z o.o., ARPI Network Sp. z o.o., ARPI Sp. z o.o., ARPI Tax Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, 02-952) zgodnie z treścią ogłoszenia o pracę lub inną informacją przekazywaną kandydatom przed wysłaniem przez nich zgłoszenia rekrutacyjnego (dalej „Administrator” lub „Spółka”)

Poznaj

ARPI Staffing jest częścią ARPI Group, norweskiego holdingu, obecnego w Polsce od 2001 roku. Oferujemy usługi rekrutacyjne obejmujące zatrudnienie na stałe, pracę tymczasową, rozwiązania typu ,,try & hire" oraz całkowity outsourcing pracowniczy wybranych obszarów działania spółki. Obecnie dla naszego Klienta, lidera na Polskim rynku w swojej branży, w związku z dynamicznym rozwojem i rozbudowywaniem sił sprzedaży, szukamy kandydatów do pracy na stanowisko:

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Płac

Specjalista do spraw płac, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za organizowanie i realizowanie systemu wypłat pracowniczych w obrębie firmy lub instytucji. W tym zakresie osoba obsadzona na tym stanowisku może zajmować się regulowaniem stawek wynagrodzeń dla poszczególnych stanowisk pracy, dbaniem o terminowość wypłat poprzez ścisłą współpracę z działem księgowości, organizowaniem i realizowaniem ...
Specjalista ds. Płac Praca Specjalista ds. Płac

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (756)
Wałbrzych (61)
Legnica (104)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (249)
Toruń (155)
Lubelskie:
Lublin (242)
Chełm (25)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (925)
Tarnów (55)
Nowy Sącz (69)
Mazowieckie:
Warszawa (2287)
Radom (163)
Płock (95)
Opolskie:
Opole (229)