Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. kadr i płac

Visimind Ltd Sp. z o.o.

Olsztyn

27 dni temu

Ogłoszenie numer: 2359476, z dnia 2019-03-26

Visimind Ltd Sp. z o.o. jest firmą o międzynarodowym zasięgu, zajmującą się pozyskiwaniem  i opracowywaniem zobrazowań dwu i trójwymiarowych w mobilnych technologiach fotogrametrycznych i teledetekcyjnych (skaning laserowy) w oparciu o zastosowanie systemów lokalizacji satelitarnej i nawigacji inercjalnej. Naszymi klientami są najwięksi operatorzy branży energetycznej, gazowniczej, drogowej i kolejowej.

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Olsztyn

Opis stanowiska

  • prowadzenie dokumentacji personalnej związanej z nawiązaniem, przebiegiem oraz rozwiązaniem stosunku    pracy,
  • samodzielne naliczanie wynagrodzeń (umowy o pracę oraz umowy cywilnoprawne) i przygotowywanie list płac,
  • sporządzanie deklaracji ZUS, PFRON, PIT oraz sprawozdań do GUS,
  • nadzór nad terminowością badań medycyny pracy oraz szkoleń BHP,
  • prowadzenie korespondencji dotyczącej zajęć komorniczych,
  • sporządzanie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu, a także dokumentacji do celów zasiłkowych i emerytalno-rentowych,
  • wystawianie dokumentów i zaświadczeń dla pracowników.

Wymagania

  • wykształcenie, co najmniej średnie ekonomiczne,
  • co najmniej 1 rok doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • praktyczna znajomość obsługi programu Płatnik,
  • bardzo dobra znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, zagadnień związanych z podatkiem dochodowym od osób fizycznych,
  • odpowiedzialność, rzetelność, terminowość, dokładność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • mile widziana znajomość systemu ENOVA.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie,
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego oraz osobistego,
  • praca w przyjemnej atmosferze, w młodym zespole,
  • elastyczny czas pracy,
  • zaplecze socjalne (tworzymy ZFŚS), system benefitów - kraty MultiSport oraz ubezpieczenia grupowe.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kadr i Płac

Kadrowa – osoba, która zajmuje się: kompleksową obsługą kadrowo-płacową pracowników w zakresie umów o pracę tymczasową, umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych, prowadzeniem dokumentacji personalnej oraz rozliczaniem kadrowych (urlopy, zwolnienia lekarskie, itp.), sporządzaniem dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia, naliczaniem wynagrodzeń, realizacja zgłoszeń oraz rozliczeń do ZUS, US, ...
Specjalista ds. Kadr i Płac Praca Specjalista ds. Kadr i Płac