Specjalista ds Kadr i Płac

Klient portalu Praca.pl

Warszawa - Mokotów

13 dni temu

Ogłoszenie numer: 2643125, z dnia 2019-09-05

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa - Mokotów

Opis stanowiska

  • Pełna obsługa kadrowo-płacowa pracowników
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów wypoczynkowych, absencji chorobowych
  • Wystawianie umów, świadectw pracy  i innych dokumentów pracowniczych
  • Sporządzanie raportów kadrowo-płacowych
  • Naliczanie wynagrodzeń
  • Kontrolowanie dostarczania przez Pracowników wszystkich niezbędnych do pracy dokumentów
  • Archiwizacja dokumentów

Wymagania

  • Preferowane wykształcenie kierunkowe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (minimum 3 lata)
  • Doświadczenie w zatrudnieniu cudzoziemców (uzyskanie zezwoleń na pracę)
  • Znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i prawa podatkowego
  • Rzetelność, systematyczność i konsekwencja w realizowaniu powierzonych zadań
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość Programu kadrowo-płacowego Symfonia oraz Płatnik

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o uznanej pozycji na rynku
  • Praca bezpośrednio z Zarządem firmy
  • Forma zatrudnienia do uzgodnienia
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia do pracy (komputer, telefon komórkowy)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Kadrowa – osoba, która zajmuje się: kompleksową obsługą kadrowo-płacową pracowników w zakresie umów o pracę tymczasową, umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych, prowadzeniem dokumentacji personalnej oraz rozliczaniem kadrowych (urlopy, zwolnienia lekarskie, itp.), sporządzaniem dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia, naliczaniem wynagrodzeń, realizacja zgłoszeń oraz rozliczeń do ZUS, US, ...
Praca Specjalista ds. Kadr i Płac