Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Kontaktu z Darczyńcami

Klient portalu Praca.pl

Warszawa

11 dni temu

Ogłoszenie numer: 4495836, z dnia 2021-04-30

Działająca w Polsce i zagranicą organizacja pozarządowa poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty ds. Kontaktu z Darczyńcami.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • kompleksowa obsługa Darczyńcy w zakresie przyjmowania i realizacji zapytań;
  • koordynowanie przepływu informacji;
  • obsługa bazy danych Darczyńców;
  • wsparcie akcji marketingowych;
  • współpraca z innymi Działami Organizacji.

Wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie w telefonicznej i mailowej obsłudze darczyńcy/klienta;
  • umiejętność obsługi systemu bazo-danowego;
  • wysoka kultura osobista;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • praca w organizacjach pozarządowych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • umowę o pracę;
  • wdrożenie i wsparcie;
  • prywatną opiekę medyczną.
Specjalista ds. Obsługi Klienta to osoba odpowiedzialna za zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta w wybranej dziedzinie, np.: księgowości, usługach It, prawie lub w finansach. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów, prezentowanie produktów i usług firmy, udzielanie informacji i rozwiązywanie problemów, analiza potrzeb i oczekiwań ...
Praca Specjalista ds. Obsługi Klienta