Specjalista ds. księgowych

Klient portalu Praca.pl

Warszawa

27 dni temu

Ogłoszenie numer: 3284804, z dnia 2020-05-07

Duża firma usługowa poszukuje pracownika do Działu Księgowego na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Sporządzanie raportów, analiz i zestawień na potrzeby organizacji
  • Współpraca z Bankami dotycząca kredytowania i gwarancji
  • Współpraca z pracownikiem usług outsourcing - usługi księgowe

Wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w zespole księgowym
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel) oraz programu Symfonia
  • Dobra wiedza z zakresu rachunkowości
  • Dobre zdolności organizacyjne, solidność w działaniu, dokładność, samodzielność
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stałe zatrudnienie
  • Pracę w przyjemnej atmosferze, w zgranym zespole w centrum Warszawy
Specjalista do spraw księgowości jest osobą zaangażowaną w prowadzenie księgowości firmy lub instytucji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za bieżące ewidencjonowanie operacji księgowych, kontroluje prowadzone przez firmę operacje finansowe pod kątem ich poprawnego księgowania. Specjalista ds. księgowości jest jednym z członków zespołu, powołanego do organizowania księgowości instytucji lub firmy, ze swoich ...
Praca Specjalista ds. Księgowości