Specjalista ds. marketingu
Klient portalu Praca.pl
Legnica
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
1 dzień temu

Ogłoszenie numer: 5457440, z dnia 2021-09-15

Jesteśmy firmą dystrybucyjną z branży materiałów budowlanych i stanowimy część międzynarodowego koncernu. W swojej ofercie posiadamy innowacyjne, rozwiązania oraz najwyższej jakości produkty klasy Premium. Na polskim rynku działamy z sukcesami już od ponad 25 lat.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie / Legnica

Opis stanowiska

  • Aktywne działania oraz dbanie o wizerunek firmy na stronach internetowych oraz w kanałach social media (Facebook, Instagram, Youtube)
  • Opracowywanie treści na strony www oraz social media
  • Efektywna współpraca z agencjami PR, agencjami reklamowymi, grafikami itp.
  • Wdrażanie nowoczesnych rozwiązań z zakresu komunikacji online i social media
  • Całościowe opracowywanie kampanii mailingowych, w tym: edytowanie newsletterów oraz analiza efektów
  • Kreowanie i produkcja materiałów marketingowych takich, jak m.in.: katalogi firmowe, ulotki promocyjne­
  • Organizacja szkoleń, warsztatów, eventów oraz budowanie bliskich relacji z partnerami biznesowymi na rzecz centrum szkoleniowego firmy
  • Realizacja projektów promocyjnych we współpracy z Product Managerami
  • Aktualizacja i kompletowanie dokumentacji produktowej
  • Nadzór nad dystrybucją materiałów reklamowych
  • Bieżący kontakt z działem handlowym i księgowością

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: marketing, reklama lub dziennikarstwo

  • Biegła znajomość j. angielskiego (znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem)

  • Umiejętności edytorskie i „lekkie pióro”

  • Co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w zarządzaniu kanałami social media: Facebook, Instagram, Youtube

  • Znajomość narzędzi online, m.in Facebook Business Manager, Google Analytics

  • Umiejętność prowadzenia wielu projektów w tym samym czasie

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Dyspozycyjność i pozytywne nastawienie do pracy

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Pakiet benefitów pracowniczych (m. in. opieka medyczna, karta MULTISPORT, nauka j. angielskiego)
  • Elastyczne godziny pracy w pełnym wymiarze godzin (od poniedziałku do piątku) oraz możliwość pracy w systemie hybrydowym
  • Możliwość rozwoju i szkoleń zawodowych
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań (laptop, telefon)

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Czas rekrutacji: 25.08.2021-30.09.2021

  • CV wraz z oświadczeniem o zapoznaniu się z klauzulą informacyjną dla ubiegających się o zatrudnienie, dotyczącą przetwarzania danych osobowych, prosimy kierować za pomocą przycisku Aplikuj  do dnia 30 września 2021

 Zgłoszenia złożone inna drogą nie będą rozpatrywane

Wzór oświadczenia:

Oświadczenie o zapoznaniu się z klauzulą informacyjną:
Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacją Administratora Danych Osobowych
„Klauzula informacyjna dla kandydatów ubiegających się o zatrudnienie” dotyczącą ochrony danych osobowych, o której mowa w art. 13 RODO.