Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Należności i Faktoringu / Młodszy Księgowy

Klient portalu Praca.pl

Częstochowa

11 dni temu

Ogłoszenie numer: 1999571, z dnia 2018-06-14

Jesteśmy firmą z kapitałem zagranicznym zajmującą się produkcją foteli wypoczynkowych.

Miejsce pracy: śląskie / Częstochowa

Opis stanowiska

  • Obsługa procesu faktoringu w firmie.
  • Utrzymywanie kontaktu z kontrahentami, faktorem, wykonywanie czynności windykacyjnych.
  • Uzgadnianie sald rozrachunków, rozliczanie należności,identyfikowanie płatności klientów, przygotowywanie przelewów.
  • Nadzorowanie poprawności rozrachunków z odbiorcami.
  • Księgowanie faktur, przygotowywanie raportów/statystyk.
  • Udział w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca i roku.
  • Współpraca z innymi działami firmy w Polsce i za granicą.
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów.

Wymagania

  • Wykształcenie z zakresu ekonomii, finansów lub rachunkowości.
  • Dobra znajomość języka angielskiego (wymagane).
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel.
  • Zdolności analityczne i umiejętność logicznego myślenia.
  • Doświadczenie w obszarze finansowym lub księgowym.
  • Mile widziane doświadczenie z transakcjami bankowymi i/lub faktoringowymi.
  • Odpowiedzialność oraz sumienność w realizacji powierzonych zadań.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, rozwijającej się dynamicznie firmie
  • Współpracę z doświadczonym zespołem
  • Możliwość dalszego rozwoju umiejętności językowych
  • Wysoką samodzielność w codziennej pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj stanowisko: Młodszy Księgowy

Młodszy księgowy jest osobą odpowiedzialną za księgowanie bieżących operacji finansowych firmy lub instytucji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się także sporządzaniem i katalogowaniem dokumentacji księgowej, a także opracowuje raporty dla bezpośrednich przełożonych – w tym przypadku kierownika ds. księgowości. Młodszy księgowy prowadzi księgi rachunkowe firmy – weryfikuje zgodność dokumentów księgowych z ...
Młodszy Księgowy Praca Młodszy Księgowy

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest pracodawca publikujący niniejszą ofertę pracy.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (711)
Wałbrzych (47)
Legnica (69)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (148)
Toruń (76)
Lubelskie:
Lublin (114)
Chełm (17)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (893)
Tarnów (32)
Nowy Sącz (39)
Mazowieckie:
Warszawa (1823)
Radom (62)
Płock (34)
Opolskie:
Opole (115)
Nysa (21)