Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. nieruchomości (m/k)

STRABAG BRVZ Sp. z o.o.

Pruszków

30 dni temu

STRABAG jest europejskim Koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zatrudnieniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizujemy z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez zespołowej pracy. Pracownicy z inicjatywą, odpowiedzialni i dążący do celu i mają możliwość nieograniczonego rozwoju zawodowego.
Zostań częścią naszego zespołu!

Spółka STRABAG BRVZ należy do Koncernu STRABAG SE i jest odpowiedzialna za obsługę w obszarze finansowym, personalnym, zarządzania nieruchomościami i informatycznym. Obecnie poszukujemy od zaraz osoby na stanowisko:

Główne obszary odpowiedzialności:

  • Property Management,
  • Administrowanie nieruchomościami użytkowanymi przez Koncern.

Zadania:

  • Wynajem nieruchomości dla Koncernu, włącznie z negocjacjami z wynajmującymi, koordynacją działań wszystkich jednostek zaangażowanych w proces wynajmu, dbałość o zachowanie standardów koncernu,
  • Wewnętrzne rozliczanie czynszów, rozliczanie kosztów operacyjnych, bieżące utrzymanie nieruchomości i przemyślane prowadzenie koniecznych inwestycji,
  • Sporządzanie miesięcznego rachunku wyników (łącznie z rozliczeniami międzyokresowymi),
  • Porównywanie wskaźników (zestawienia), analiza lokalizacji, włącznie ze współpracą w zakresie operat szacunkowych,
  • Przeprowadzanie procesów sprzedaży i wynajmu nieruchomości zbędnych dla Koncernu.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, mile widziane z obszaru nieruchomości lub zarządzania nieruchomościami,
  • Doświadczenie w branży będzie dodatkowym atutem, jednocześnie mile widzialni są także absolwenci bez doświadczenia,
  • Umiejętność pracy w zespole, samodzielność w działaniu,
  • Umiejętność pracy z liczbami, szybkiego reagowania i myślenia analitycznego,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS-Office, w szczególności Excel i Word,
  • Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny).

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na umowę o pracę,
  • Bogatą ofertę szkoleń w ramach Akademii Koncernu,
  • Kursy językowe: angielski i niemiecki,
  • Pakiet usług medycznych i korzystne warunku ubezpieczenia,
  • Inicjatywy prozdrowotne w ramach programu „zarządzania zdrowiem”,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurowcu - nie open space,
  • Miejsce parkingowe,
  • Ułatwienia w dojeździe z Warszawy do siedziby firmy w Pruszkowie,
  • Krótszy dzień pracy w piątek.

Prosimy o przesłanie cv wraz ze zdjęciem przez formularz aplikacyjny. Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli:

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez spółki koncernu STRABAG SE, w celu realizacji procesu rekrutacji. Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez spółki koncernu STRABAG SE, również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Poznaj stanowisko: Administrator Nieruchomości

Administrator nieruchomości, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za sprawowanie bieżącego nadzoru nad obiektem, lub grupą obiektów o określonym charakterze; kamienicą, osiedlem mieszkaniowym, ośrodkiem rekreacyjnym, budynkiem o zastosowaniu przemysłowym lub halą produkcyjną czy magazynem. W zależności od rodzaju obiektów podległych osobie obsadzonej na tym stanowisku, jej codzienne obowiązki będą ...
Administrator Nieruchomości Praca Administrator Nieruchomości

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (798)
Wałbrzych (56)
Legnica (128)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (259)
Toruń (128)
Lubelskie:
Lublin (272)
Chełm (56)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (910)
Tarnów (96)
Nowy Sącz (88)
Mazowieckie:
Warszawa (2198)
Radom (181)
Płock (91)
Opolskie:
Opole (239)
Nysa (73)