Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. obsługi klienta w Dziale Sprzedaży Hurtowej

Firma DKS sp. z o.o.

Kowale

5 dni temu

DKS Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1993 roku. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem urządzeń i partnerem biznesowym dla wielu Klientów, którzy zaufali Nam w zakresie dostarczania kompleksowych rozwiązań optymalizujących procesy drukowania, kopiowania i skanowania. Współpracujemy z najbardziej popularnymi producentami w branży tj. KONICA MINOLTA, LEXMARK, CANON, HP, es-te, KIP i CONTEX. Działamy na dużą skalę i cały czas się rozwijamy: realizujemy kontrakty sprzedażowe i serwisowe dla tysięcy Klientów w całej Polsce, mamy sprawne zaplecze logistyczne i 12 oddziałów w największych polskich miastach, a przede wszystkim profesjonalny i zaangażowany Zespół, który tworzy tą firmę. Więcej na www.dks.pl.

Miejsce pracy: Kowale
Nr ref.: GD/HURT/2019

Główne zadania:

  • doradztwo telefoniczne i e-mailowe w zakresie oferowanych produktów (części i materiały eksploatacyjne) dla partnerów biznesowych (B2B),
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami firmy,
  • przygotowywanie ofert handlowych w odpowiedzi na potrzeby klientów,
  • bieżąca obsługa zamówień i wprowadzanie ich do systemu,
  • obsługa stacjonarna klientów w siedzibie firmy w Centrali (np. wydawanie produktów),
  • bieżąca współpraca z innymi działami firmy,
  • wystawianie dokumentów sprzedaży (wz/faktury),
  • praca w oparciu o system CRM.

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w pozyskiwaniu nowych klientów oraz w obszarze obsługi klienta,
  • nastawienia na satysfakcję klienta,
  • umiejętności budowania długotrwałych relacji,
  • łatwości nawiązywania kontaktów i wysokiej kultury osobistej,
  • umiejętności obsługi komputera na bardzo dobrym poziomie,
  • odpowiedzialności, sumienności, zaangażowania,
  • umiejętności ustalania priorytetów.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę, w której liczą się dobre relacje i naturalne podejście do klienta,
  • atrakcyjny i przejrzysty system wynagradzania (część stała + premia),
  • pracę w biurze w stałych godzinach 8:00-16:00 (poniedziałek- piątek),
  • odpowiednie wdrożenie pod okiem doświadczonych pracowników,
  • dostęp do bazy wiedzy i pracę w oparciu o produkty i rozwiązania największych producentów w branży,
  • możliwość awansu w ramach struktury Działu i Firmy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie do karty Multisport,
  • atrakcyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie,
  • pracę w miłej atmosferze.

Dowiedz się o Nas więcej na stronie: www.dks.pl

Chcesz dołączyć do naszego Zespołu?
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV niezbędnej do udziału w rekrutacji następującej klauzuli:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez DKS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kowalach, kod pocztowy 80-180 ul. Energetyczna 15.''

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoją aplikację w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych
w naszej Firmie, umieść dodatkowo w CV następującą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez DKS spółka z o.o."

Poznaj

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • jesteśmy stabilną firmą, która od 25-lat istnieje na rynku,
  • działamy na dużą skalę i cały czas się rozwijamy (ponad 11 tys. klientów, tysiące zrealizowanych kontraktów serwisowych, 12 oddziałów w największych miastach w Polsce, 2 duże magazyny w Trójmieście),
  • oferujemy pracę na różnych stanowiskach (handlowe, techniczne, logistyczne, administracyjne),
  • współpracujemy z najbardziej znanymi producentami w branży urządzeń kopiująco- drukujących i aktywnie udzielamy się w wydarzeniach branżowych,
  • nasi pracownicy pracują od poniedziałku do piątku w stałych godzinach (8:00-16:00),
  • zapewniamy wdrożenie, szkolenia i pomoc doświadczonych współpracowników,
  • umożliwiamy awans w strukturach firmy,
  • zapewniamy komfortowe narzędzia pracy,
  • oferujemy dodatkowe benefity (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, atrakcyjne warunki ubezpieczenia na życie),
  • dbamy o przyjazną atmosferę pracy.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta

Specjalista ds. Obsługi Klienta to osoba odpowiedzialna za zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta w wybranej dziedzinie, np.: księgowości, usługach It, prawie lub w finansach. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów, prezentowanie produktów i usług firmy, udzielanie informacji i rozwiązywanie problemów, analiza potrzeb i oczekiwań ...
Specjalista ds. Obsługi Klienta Praca Specjalista ds. Obsługi Klienta

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Firma DKS sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (816)
Wałbrzych (62)
Legnica (104)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (241)
Toruń (144)
Lubelskie:
Lublin (252)
Chełm (39)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (919)
Tarnów (61)
Nowy Sącz (74)
Mazowieckie:
Warszawa (2299)
Radom (176)
Płock (115)
Opolskie:
Opole (251)
Nysa (88)