Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie
Specjalista ds. obsługi pacjenta

Klient portalu Praca.pl
zachodniopomorskie, Warszawa
4 400 - 4 500 zł / mies. (w zal. od umowy)
specjalista junior / mid / senior
pełny etat
umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B
praca stacjonarna
1044 dni temu

Ogłoszenie numer: 4949742, z dnia 2021-06-15

Nova Medical jest dynamicznie rozwijającą się firmą i znaną marką na rynku medycznym wśród pacjentów posiadających prywatne ubezpieczenie zdrowotne. Wyróżniamy się znakomitym zespołem lekarskim i wysoką jakością obsługi.

Miejsce pracy: zachodniopomorskie, Warszawa

Opis stanowiska

Zapraszamy do udziału w rekrutacji na stanowisko rejestratorki medycznej. Wymagania wobec kandydatów:

- doświadczenie na w/w stanowisku,

- zaangażowanie,

- staranność i dokładność w pracy,

- umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,

- życzliwość, cierpliwość i empatia.

- wysoka kultura osobista

Opis stanowiska:

- Rejestracja pacjentów

- Autoryzowanie usług na platformach Towarzystw

Ubezpieczeniowych

- Zarządzanie dokumentacją medyczną

- Dbanie o wizerunek firmy

Osoby nie spełniające w/w warunków prosimy o nie składanie swoich ofert. Prosimy o wysłanie formularza rekrutacyjnego załączonego na dole ogłoszenia

Wymagania

- znajomość obsługi pacjentów posiadających prywatne ubezpieczenia zdrowotne

- bezproblemowa obsługa komputera,

- znajomość terminologii medycznej w tym badań laboratoryjnych

Oferujemy

Oferujemy:

- pracę w sympatycznym zespole,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- elastyczny grafik pracy,

- różne formy zatrudnienia