Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Obsługi Portfela

Klient portalu Praca.pl

Małopolskie

279 dni temu

Ogłoszenie numer: 1926893, z dnia 2018-03-14

Firma z branży finansowej, będąca liderem na rynku, w związku z dynamicznym rozwojem sieci sprzedaży, poszukuje kandydatów na nowo tworzone stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie

Nr Ref.: Z/DK/2018

Opis stanowiska

  • Kontakt z klientami z przydzielonej bazy oraz poszukiwanie nowych kontaktów do potencjalnych klientów,
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami biznesowymi i indywidualnymi,
  • Poznawanie ich potrzeb i oczekiwań, pomaganie klientom w podejmowaniu najlepszych życiowych decyzji,
  • Zawieranie umów z zakresu ubezpieczeń na życie z małymi i średnimi firmami oraz klientami indywidualnymi,
  • Realizacja aktywności sprzedażowych na standardowym lub wyższym poziomie.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse),
  • Mile widziana świadomość korzyści wynikających z prowadzenia własnej działalności,
  • 3-letnie doświadczenia w sprzedaży, w tym minimum rok w aktywnym poszukiwaniu klientów,
  • Umiejętność pracy z bazą klientów, posiadanie własnych kontaktów do klientów,
  • Otwartość na kontakt z klientem biznesowym i indywidualnym,
  • Wykorzystywanie technik sprzedaży na co dzień, samodzielność, ambicja.

Oferujemy

  • Przejrzyste warunki zatrudnienia, stałe wynagrodzenie,
  • Miesięczne prowizje sprzedażowe i wysokie premie kwartalne,
  • Bazę ok. 200 firm do obsługi,
  • Dodatkowe benefity: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, telefon służbowy,
  • Umowę o współpracę z najbardziej rozpoznawalną firmą z branży finansowej w Polsce,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Bardzo dobrą atmosfera pracy.

Poznaj stanowisko: Doradca Ubezpieczeniowy

Doradca ubezpieczeniowy to stanowisko niemal tożsame ze stanowiskiem agenta ubezpieczeniowego. Doradca zajmuje się pozyskiwaniem klientów dla zakładów ubezpieczeniowych, w imieniu których działa. Osoba obsadzona na tym stanowisku monitoruje podległy sobie teren w poszukiwaniu osób potencjalnie zainteresowanych ofertą ubezpieczeniową i umawia się z nimi na spotkania, na których przedstawia im ...
Doradca Ubezpieczeniowy Praca Doradca Ubezpieczeniowy