Specjalista ds. Ochrony Danych Osobowych

Klient portalu Praca.pl

Warszawa

3 dni temu

Ogłoszenie numer: 3902367, z dnia 2020-11-25

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • pełnienie funkcji IOD,
  • przygotowywanie i aktualizacja dokumentów regulujących ochronę danych osobowych w organizacji,
  • prowadzenie wewnętrznej dokumentacji projektowej i procesowej,
  • bieżące nadzorowanie i zarządzanie realizowanymi projektami,
  • prowadzenie szkoleń z zakresu ochrony danych osobowych,
  • przeprowadzanie postępowań wyjaśniających w przypadku naruszenia przepisów o ochronie danych osobowych,
  • pomoc przy bieżących sprawach prawnych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze,
  • minimum 2 -letnie doświadczenie zawodowe w obszarze ochrony danych osobowych,
  • doskonała znajomość przepisów dotyczących ochrony danych osobowych,
  • wysokie zdolności organizacyjne oraz dokładność,
  • umiejętność analitycznego myślenia, komunikatywność,
  • umiejętność tworzenia nowych rozwiązań,
  • znajomość j. angielskiego (co najmniej B2).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Prawnych
Specjalista do spraw prawnych, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za rozwiązywanie wszelkich problemów prawnych firmy lub przedsiębiorstwa, w której został zatrudniony, a także wypełnianie wszelkich zobowiązań administracyjnych tegoż podmiotu gospodarczego. Osoba obsadzona na tym stanowisku posiada zwykle wyższe wykształcenie prawnicze, oraz wiedzę i doświadczenie z zakresu realizowania ...
Praca Specjalista ds. Prawnych