Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds personalnych

Drogerie Jawa

Warszawa Ursus

5 dni temu

Stabilna i prężnie rozwijająca się Sieć Jawa, posiadająca blisko 56 Drogerii własnych i ponad 700 sklepów franczyzowych, będąca częścią grupy, do której należy czołowy dystrybutor chemii gospodarczej i kosmetyków poszukuje doświadczonych, ambitnych i energicznych pracowników chcących uczestniczyć w unikalnym na polskim rynku projekcie.

Wyznajemy zasadę, iż kluczem do satysfakcji klientów jest dbałość o wysokie standardy zarządzania oraz rozwój swoich pracowników.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa Ursus

Opis stanowiska

  • aktywne uczestnictwo w kreowaniu polityki personalnej oraz realizacja projektów w obszarze miękkiego HR,
  • administrowanie procesami HR (w tym: rekrutacja, szkolenia, pakiety lojalnościowe), rozwijanie narzędzi HR,
  • współpraca w tworzeniu i organizowaniu programów wdrożeniowych dla nowych pracowników,
  • udział w kształtowaniu systemu okresowej oceny pracowników i systemów motywacyjnych,
  • dodatkowe działania związane z pracami w Dziale Kadr.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • znajomość narzędzi z zakresu miękkiego HR,
  • Znajomość Kodeksu Pracy,
  • bardzo dobra znajomość programu MS Excel,
  • umiejętność diagnozowania problemów w obszarze HR,
  • pasja, zaangażowanie, odpowiedzialność,
  • znakomite umiejętności interpersonalne i umiejętność budowania przyjaznych relacji.

Oferujemy

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w miłym zespole
  • udział w licznych projektach rozwojowych

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH W CELU UDZIAŁU W REKRUTACJI

I KLAUZULA INFORMACYJNA

Wysyłając swoje dokumenty aplikacyjne, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w tych dokumentach aplikacyjnych przez JAWA Radliński Szymanek s.j. z siedzibą w: ul. Gierdziejewskiego  7, 02-495 Warszawa, w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym. Masz prawo w dowolnym momencie wycofać swoją zgodę,kierując informację o jej wycofaniu do JAWA Radliński Szymanek s.j.z siedzibą w: ul. Gierdziejewskiego  7, 02-495 Warszawa na adres e-mail rekrutacja@komplex-torus.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  • Administratorem Państwa danych osobowych JAWA Radliński Szymanek s.j. z siedzibą w: ul. Gierdziejewskiego  7, 02-495 Warszawa  (zwany dalej „Administratorem”).
  • Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia przez Administratora procesu rekrutacyjnego.
  • Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest wyrażona przez Państwa zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).
  • Dostęp do Państwa danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego), które muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki.
  • Państwa dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji.
  • Przysługuje Państwu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2.
  • Podanie danych jest dobrowolne, jednak jest warunkiem wzięcia udziału w prowadzonym procesie rekrutacji. Niepodanie danych będzie skutkowało brakiem możliwości wzięcia udziału w procesie rekrutacji.
  • Państwa dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Personalnych

Specjalista ds. Personalnych to osoba odpowiedzialna za realizację polityki i strategii personalnej firmy. Do zadań pracownika na tym stanowisku należy, m.in.: prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej, koordynacja i realizacja działań związanych z prowadzeniem spraw pracowniczych oraz gromadzenie i właściwe przechowywanie informacji pracowników w aktach osobowych, obsługa procesów związanych z zatrudnianiem oraz ...
Specjalista ds. Personalnych Praca Specjalista ds. Personalnych

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Drogerie Jawa.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (807)
Wałbrzych (68)
Legnica (100)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (252)
Toruń (144)
Lubelskie:
Lublin (247)
Chełm (36)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (928)
Tarnów (64)
Nowy Sącz (61)
Mazowieckie:
Warszawa (2245)
Radom (170)
Płock (96)
Opolskie:
Opole (252)
Nysa (87)