Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. planowania produkcji

Verona Products Professional Sp. z o.o.

Andrzejów Duranowski (pow. sochaczewski)

3 dni temu

Verona Products Professional sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma z branży kosmetycznej.

Miejsce pracy: Andrzejów Duranowski (pow. sochaczewski)

Opis stanowiska:
  • Utrzymywanie ciągłości produkcji (planowanie produkcji, zaopatrzenia, kontrola stanów magazynowych itd.),
  • Koordynowanie realizacji zleceń produkcyjnych,
  • Udoskonalanie procesów występujących w planowaniu produkcji,
  • Przygotowanie i analiza dziennych raportów produkcji,
  • Bieżąca kontrola i korekta realizacji planów produkcyjnych,
  • Analiza i raportowanie odchyleń wykonania planów produkcyjnych,
  • Bieżąca aktualizacja danych w systemie,
  • Ścisła współpraca z innymi działami wewnątrz firmy,

Od kandydatów oczekujemy:
  • Doświadczenie zawodowe w planowaniu w obszarze produkcji,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Zdolności analityczne, dokładność, samodyscyplina,

  • Umiejętność współpracy i integracji w zespole,

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie.

Firma oferuje:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Ciekawą pracę w dynamicznym środowisku

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Udział w ciekawych projektach i samodzielne zadania

  • Realny wpływ na rozwój firmy

CV z dopiskiem Specjalista ds. planowania produkcji prosimy wysyłać za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych.

Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Pro­simy o zamiesz­cze­nie klau­zuli o ochro­nie danych oso­bo­wych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)”.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:

Administratorem Państwa danych jest firma VERONA Products Professional Sp. z o. o. z siedzibą w Andrzejowie Duranowskim.

Państwa dane będą przetwarzane dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Przysługuje Państwu prawo dostępu do ich treści oraz możliwości ich poprawiania. Podanie przez Państwa danych jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Dane zostaną usunięte na Państwa prośbę.

Poznaj

Verona Products Professional jest firmą kosmetyczną z polskim kapitałem. Rozpoczęliśmy działalność w 2003 roku, a już dziś możemy poszczycić się renomą i miejscem wśród czołowych, krajowych producentów kosmetyków. Opracowujemy unikalne receptury preparatów do makijażu, pielęgnacji twarzy i ciała, koloryzacji oraz stylizacji włosów, jak też wyrobów perfumeryjnych. Nasze produkty cieszą się zaufaniem wśród Klientów z Polski i coraz większe zainteresowanie wzbudzają wśród konsumentów z ponad 60. innych krajów świata. Udało nam się to osiągnąć dzięki jasno określonym wartościom, które przyświecają nam od początku działalności. W naszych działaniach kierujemy się jakością, popartą badaniami, i podążamy za światowymi trendami.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Planowania Produkcji

Specjalista ds. Planowania Produkcji to osoba, która odpowiada za ciągłość produkcji przez monitorowanie poziomu zapasów półproduktów/surowców. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowuje zestawienia i analizy potrzebne do przygotowania planu produkcji i budżetu, opracowuje harmonogram zamówień (obciążenie stanowisk, stan zapasów i zamówień, ...
Specjalista ds. Planowania Produkcji Praca Specjalista ds. Planowania Produkcji

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Verona Products Professional Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (775)
Wałbrzych (57)
Legnica (119)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (184)
Toruń (104)
Lubelskie:
Lublin (227)
Chełm (35)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (952)
Tarnów (61)
Nowy Sącz (43)
Mazowieckie:
Warszawa (2022)
Radom (177)
Płock (50)
Opolskie:
Opole (178)
Nysa (69)