Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Specjalista ds. projektów internetowych i pozycjonowania
Melle Sp. z o.o.
Stary Staw k. Ostrowa Wielkopolskiego
specjalista junior / mid / senior
37 dni temu

Stop! To nie jest kolejne nudne ogłoszenie. Przeczytaj je uważnie jeśli jesteś fanem Internetu i nowych technologii, rozpoczynasz pracę zawodową lub myślisz o zmianie.

Po pierwsze – kto szuka. Melle Sp. z o.o. właściciel marki K2 (epickie kosmetyki do samochodu i nie tylko ). Być może znasz nas ze świetnych reklam na YouTube lub fejsie. Nie wierzysz, że są świetne? Wpisz „reklama K2” na YouTube.

Po drugie - kogo szuka.

Czyli kogoś kto będzie chciał się nauczyć jak promować produkty w Internecie.

Poszukujemy kandydatów z Ostrowa Wielkopolskiego i okolic. Miejsce pracy – biuro pod Ostrowem Wlkp. Praca zdalna nie wchodzi w grę.

Co trzeba umieć, aby dać sobie radę czyli wymagania:

  • (Uwaga!) aplikujesz do działu marketingu, ale nie musisz mieć doświadczenia ani wykształcenia marketingowego, aby dać sobie radę (większość ludzi zajmujących się marketingiem internetowym to osoby, które się przekwalifikowały)
  • (kolejna Uwaga!) musisz mieć jakiekolwiek doświadczenie z Internetem. Tworzyłeś strony www, reklamy w Internecie, sprzedawałeś na allegro, pracowałeś ze sklepem internetowym, miałeś swój biznes lub pomagałeś prowadzić biznes rodziców – to wszystko są mega cenne doświadczenia
  • (Arcyważne) chęć do nauki i podnoszenia własnych kwalifikacji - jeśli uważasz, że już wszystko umiesz i etap życiowej edukacji dawno zakończyłeś – nie aplikuj. Jeśli rozumiesz, że człowiek uczy się całe życie – nadajesz się.
  • (Ważne) kreatywność i determinacja – własne pomysły i upór w dążeniu do ich realizacji, tego oczekujemy, jeśli je masz, zyskasz już na starcie.
  • (Ważne) znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – niestety, musisz potrafić klikać w narzędziach gdzie jest napisane po angielsku lub przynajmniej umiejętnie posługiwać się tłumaczem Google
  • (Ważne) znajomość języka HTML oraz wordpressa, przynajmniej podstawowa – bez tego zaginiesz w gąszczu div-ów
  • (Bardzo przydatne) szeroko pojęta znajomość Internetu – czerpiesz wiedzę z Internetu, uczysz się z poradników i kursów online? Kolejny punkt dla Ciebie.
  • (Mile widziane) otwartość i komunikatywność – uwaga, będziesz musiał rozmawiać z innymi ludźmi w firmie, dyskutować, brać udział w burzach mózgów, a nawet się kłócić (czasami) – gramy zespołowo i potrzebujemy kolejnego aktywnego zawodnika na boisku
  • (i po raz drugi) chęć uczenia się i zdobywania nowej wiedzy – bez tego naprawdę się nie da.

Co można dostać, czyli co oferujemy:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się … a tak naprawdę, pracę w firmie, która tworzy marki i produkty uwielbiane przez miliony ludzi w ponad 90 krajach na świecie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – do tematu podchodzimy poważnie
  • atrakcyjny system wynagrodzenia z premiami za wyniki – czyli na początku dostajesz uczciwe warunki dopasowane do Twojego doświadczenia, a z czasem (jak nauczysz się już grać) Twoje zarobki tylko wzrosną.
  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego i zdobycia unikalnych umiejętności – nauczysz się promować dowolny produkt w Internecie – dowolny, a tacy ludzie są bardzo pożądani na rynku pracy
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy – mamy ich tuziny, płacimy za nie w dolarach więc są nowoczesne
  • pracę w kreatywnym zespole – stawiamy na młodych (ciałem lub duchem), zdolnych i głodnych sukcesu. Czy jesteśmy kreatywni? Zobacz inne ogłoszenie, a potem wróć i zaznacz „TAK”. Też chcesz tak umieć – zapraszamy.

Co będziesz musiał robić, czyli zakres obowiązków:

  • produkcja treści czyli content marketing – w Twoje władanie oddajemy blogi z poradami dla ludzi zainteresowanych naszymi produktami + wierne grono pisarzy którzy będą dla Ciebie tworzyć teksty
  • rozwijanie obecnych stron internetowych oraz tworzenie nowych – nie samemu, do współpracy dostajesz garść programistów, którzy zrobią to co i karzesz
  • pozycjonowanie stron produktowych i blogów w Google

Dodatkowe atuty, czyli jak sprawić, że powitamy Cię z otwartymi ramionami :

  • doświadczenie w pracy z projektami internetowymi – robiłeś stronkę w szkole, na studiach, dla firmy cioci lub wujka, sprzedawałeś na allegro, prowadziłeś sklep internetowy, pisałeś bloga – to wszystko na wielki plus dla Ciebie
  • pomysłowość i kreatywność – zdania są podzielone, ale wierzymy, że można się tego nauczyć
  • zainteresowania związane ze tworzeniem stron internetowych lub treści w Internecie
Prosimy o dołączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Melle Sp. z o.o., moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym w celach rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. projektów internetowych i pozycjonowania. Wiem, że wyrażenie zgody jest dobrowolne i każdemu przysługuje prawo do jej cofnięcia, jednocześnie potwierdzam, iż zapoznałem/zapoznałam się z treścią klauzuli informacyjnej zawartej w treści ogłoszenia.

Klauzula informacyjna:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Melle Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim (63-400) , Stary Staw 9
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udziału w procesie rekrutacji na podstawie wyrażonej zgody zgodnie z art. 6 ust 1 pkt a. Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych („RODO”)
3) odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie firma Melle Sp. z o.o., pracownicy administratora oraz podmioty współpracujące z administratorem którym dane powierzane są na podstawie umowy powierzenia przetwarzania danych;
4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres roku od daty zakończenia procesu rekrutacji na wybrane stanowisko;
5) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu;
6) ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
7) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne lecz niezbędne do celów opisanych w punkcie 2;
8) w sprawach dotyczących ochrony danych osobowych można skontaktować się z firmą Melle Sp. z o.o. pod numerem telefonu: 62 737 88 30.