Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. Zamówień Warszawa
Specjalista ds. realizacji zamówień ze znajomością języka węgierskiego

HomeGlobal
Warszawa
praca stacjonarna
2025 dni temu

Homeglobal.com to idealne miejsce pracy dla osób, które chcą spróbować swoich sił w branży sprzedaży bezpośredniej. Dzięki globalnemu zasięgowi i współpracy z polskimi oraz zagranicznymi firmami, homeglobal.com daje szansę na imponującą karierę z wysokimi zarobkami.

W chwili obecnej poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Telefoniczny kontakt z klientami z rynku węgierskiego oraz analiza potrzeb i oczekiwań rozmówców

  • Obsługa połączeń przychodzących i wychodzących

  • Doradztwo w kwestii dopasowania oferty do potrzeb klienta

  • Promowanie produktów

  • Realizacja oraz procesowanie zamówień

  • Dbanie o dobre relacje z klientami

  • Kształtowanie dobrego wizerunku firmy

  • Administrowanie wewnętrznym systemem

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka węgierskiego
  • Otwartość na relokację do Warszawy
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wysoka komunikatywność oraz rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów
  • Odpowiedzialność za powierzone działania
  • Motywacja i zaangażowanie
  • Entuzjazm, dobre nastawienie i poczucie humoru

Oferujemy:

  • Prace w nowoczesnym biurowcu w ścisłym centrum Warszawy
  • Szereg szkoleń
  • Pensję podstawową
  • Premię uznaniową za wyniki mianowicie comiesięczny % od sumy zrealizowanych przez Ciebie zamówień
  • Możliwość korzystania z mieszkania służbowego przez pierwszy miesiąc współpracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Dofinansowanie do karty sportowej oraz prywatnej opieki medycznej;
  • Przejrzystą ścieżkę kariery z możliwością awansu do innych działów (takich jak reklama, marketing, kontrola jakości czy logistyka);
  • Możliwość używania i szlifowania języków obcych;
  • Stabilne warunki współpracy