Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds rekrutacji i employer brandingu

Rekrutacja pracowników Anna Cichocka

Katowice, Chorzów, Bytom, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Mikołów

37 dni temu

Ogłoszenie numer: 2341322, z dnia 2019-03-15

Obecnie dla klienta ze Śląska z branży ecommerce poszukuję osoby na stanowisko Specjalisty ds rekrutacji i employer brandingu.

Miejsce pracy: śląskie / Katowice, Chorzów, Bytom, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Mikołów

Nr Ref.: SP/2019

Opis stanowiska

  • reaserch kandydatów
  • przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych
  • onboarding nowych pracowników
  • przeprowadzanie ankiet wśród pracowników, zbieranie feedbacku oraz informacji o aktualnych potrzebach
  • organizacja eventów pracowniczych oraz imprez integracyjnych
  • dbanie o employer branding w mediach społecznościowych
  • przygotowywanie artykułów PR na tematy HR
  • współpraca z pozostałymi działami firmy (również działem kadr w zakresie przygotowywania dokumentacji, oraz ewidencji sprzętu i mienia powierzonego pracownikom)

Wymagania

  • min. 1 rocznego doświadczenia w prowadzeniu procesów rekrutacji
  • łatwości w nawiązywaniu relacji
  • wysokiego poziomu kompetencji miękkich
  • dobrej znajomości j. angielskiego - rekrutacje zagraniczne
  • dobrej organizacji
  • sumienności
  • zaangażowania

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • współpracę w UoP lub B2B
  • pracę w siedzibie firmy w centrum aglomeracji ślaskiej
  • narzędzia pracy – laptop, telefon

Poznaj

Od ponad dekady zajmuję się prowadzeniem procesów rekrutacyjnych
dla dużych korporacji i małych lokalnych firm.

Zajmuję się kompleksową realizacją procesu rekrutacji i selekcji pracowników.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Rekrutacji

Specjalista ds. Rekrutacji i Selekcji to osoba, która jest odpowiedzialna za planowanie i realizację procesów rekrutacji. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: samodzielne prowadzenie procesu rekrutacji i selekcji kandydatów na rożne stanowiska, czyli prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, testów psychologicznych, w tym także wszelkie działania organizacyjne związane z ...
Specjalista ds. Rekrutacji Praca Specjalista ds. Rekrutacji

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (773)
Wałbrzych (46)
Legnica (128)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (266)
Toruń (139)
Lubelskie:
Lublin (265)
Chełm (55)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (910)
Tarnów (92)
Nowy Sącz (79)
Mazowieckie:
Warszawa (2170)
Radom (171)
Płock (89)
Opolskie:
Opole (234)
Nysa (75)