Specjalista ds. rekrutacji I koordynacji opiekunów osób starszych

Life Help

Świętokrzyskie

1 dzień temu

Ogłoszenie numer: 4598596, z dnia 2021-05-12

Life Help

LIFE HELP SP. Z O.O. Z siedzibą w Warszawie to firma świadcząca usługi w zakresie opieki nad osobami starszymi w Niemczech . Jesteśmy nieustannie rozwijającą się firmą, współpracującą z rodzinami na terenie całych Niemiec.

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Nr Ref.: 10521

Opis stanowiska

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Rekrutacji i Koordynacji Opiekunów Osób Starszych.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • rekrutacja nowych pracowników,
  • koordynowanie pracy opiekunów osób starszych w Niemczech,
  • organizacja transportu,
  • wsparcie opiekunów oraz rozwiązywanie codziennych problemów.

Wymagania

OD KANDYDATA OCZEKUJEMY:

  • min. dobrej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie ( B2 ) oraz znajomości języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację, znajomości MS Office,
  • doświadczenia zawodowego w zakresu rekrutacji,
  • wiedza na temat branży opiekuńczej będzie dodatkowym atutem,
  • łatwości nawiązywania kontaktów międzyludzkich, cierpliwości oraz pozytywnego myślenia,
  • umiejętności wyczuwania cech i predyspozycji do wykonywania zawodu opiekuna,
  • chęci do poszerzania wiedzy,
  • dyspozycyjności oraz elastyczności dotyczącej miejsca wykonywania pracy.

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie ( przez pierwsze 3 próbne miesiące),
  • wynagrodzenie 4 000 zł netto,
  • darmowe zakwaterowanie,
  • ciekawą pracę oraz możliwość rozwoju.

Wynagrodzenie

Od 4000 do 5000 PLN

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku niemieckim za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Life Help

Poznaj stanowisko: Koordynator / Supervisor
Koordynator w kadrze zarządzającej jest osobą odpowiedzialną za pracę całego zespołu pracowniczego, czuwającą nad poprawnym i terminowym wypełnianiem obowiązków służbowych pracowników, dbającą o przepływ informacji w strukturze pionowej i poziomej firmy oraz rozwiązującą bieżące problemy zgłaszane przez pracowników. Koordynator zapewnia odpowiedni poziom pracy poprzez wdrażanie systemów administracyjnych, monitorowanie ...
Praca Koordynator / Supervisor