Specjalista ds. Rekrutacji i Szkoleń
Klient portalu Praca.pl
Warszawa
30 dni temu

Ogłoszenie numer: 4594877, z dnia 2021-05-21

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Organizowanie i prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska administracyjne i operacyjne zgodnie ze standardami firmy
  • Redagowanie i publikacja ogłoszeń, selekcja aplikacji, prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, administracja bazą aplikacji w ATS
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez wparcie działań employer brandingowych
  • Aktywny udział w procesie onboardingu pracowników back office
  • Organizacja szkoleń pracowników oraz udział w projektowaniu programów szkoleniowych
  • Rejestracja oraz raportowanie szkoleń
  • Organizacja akcji motywacyjnych dla pracowników, imprez i spotkań
  • Wsparcie komunikacji wewnętrznej
  • Prowadzenie i aktualizacja opisów stanowisk pracy oraz struktury organizacji
  • Udział w innych projektach z zakresu miękkiego HR (m.in. oceny pracownicze, zarządzanie kompetencjami, badanie satysfakcji)

Wymagania

  • Min.2 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, mile widziane w obszarze TSL
  • Min. 1 rok doświadczenia w planowaniu i organizacji szkoleń
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (poziom B2)
  • Doświadczenie w prowadzeniu działań rekrutacyjnych w social mediach będzie dużym atutem
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz budowania pozytywnych relacji
  • Zaangażowanie, proaktywna postawa, kreatywność i otwartość na nowe pomysły
  • Umiejętność planowania i ustalania priorytetów, samodzielność
  • Znajomości branży logistycznej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Pracę w dużej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów: opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej
  • Wdrożenie do pracy oraz ścieżkę rozwoju zawodowego w obszarze miękkiego HR
  • Szkolenia zawodowe oraz językowe