Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Specjalista ds. Sprzedaży B2C
Klient portalu Praca.pl
Gdańsk, Gdynia, Sopot, Kartuzy, Wejherowo, Starogard Gdański, Tczew, Pruszcz Gdański, Słupsk, Chojnice, Kwidzyn, Puck, Bytów, Kościerzyna, Lębork, Malbork, Człuchów, Sztum, Nowy Dwór Gdański
58 dni temu

Ogłoszenie numer: 4495850, z dnia 2021-04-26

Firma będąca Partnerem Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk, Gdynia, Sopot, Kartuzy, Wejherowo, Starogard Gdański, Tczew, Pruszcz Gdański, Słupsk, Chojnice, Kwidzyn, Puck, Bytów, Kościerzyna, Lębork, Malbork, Człuchów, Sztum, Nowy Dwór Gdański

Opis stanowiska

Pracując w naszym zespole będziesz:

  • odpowiedzialny za aktywne pozyskiwanie Klienta indywidualnego w terenie;
  • przeprowadzał rozmowy handlowe z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb Klienta;
  • sprzedawał nowoczesne rozwiązania z obszaru odnawialnych źródeł energii oraz elektromobilności;
  • dbał o wysokie standardy obsługi Klienta.

Wymagania

Szukamy osób, które:

  • chcą połączyć aktywność zawodową z troską o środowisko naturalne;
  • są gotowe do podnoszenia swoich kwalifikacji i zdobywania wiedzy;
  • cechuje wysoka samodzielność w planowaniu i organizacji pracy;
  • są komunikatywne i z łatwością nawiązują kontakty z ludźmi.

Oferujemy

  • profesjonalne szkolenia branżowe i sprzedażowe;
  • swobodę w działaniu - elastyczny, nienormowany czas pracy:
  • pełne wsparcie Back Office w zakresie realizacji zleceń;
  • wynagrodzenie podstawowe 6000 zł plus premie;
  • możliwą współpracę B2B.