Specjalista ds sprzedaży eksportowej

Klient portalu Praca.pl

Łódzkie

88 dni temu

Ogłoszenie numer: 2577605, z dnia 2019-07-22

Producent szeroko rozumianej branży chemicznej, farb i lakierów oraz materiałów budowlanych poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

  • rozwój rynków międzynarodowych z naciskiem na rynki wschodnie
  • nadzór nad procesami celnymi oraz kontrola procesów eksportu w firmie
  • uczestnictwo w targach i wystawach
  • doradztwo techniczne
  • monitorowanie rynku i działań konkurencji

Wymagania

  • min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • biegła znajomość języka rosyjskiego oraz angielskiego – warunek konieczny
  • znajomość regulacji celnych/eksportowych/importowych
  • wykształcenie kierunkowe
  • bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży
Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Praca Specjalista ds. Sprzedaży