Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Sprzedaży i Wynajmu Maszyn Budowlanych

MB Invest Mariusz Bebłowski

Warszawa

5 dni temu

Ogłoszenie numer: 2380749, z dnia 2019-04-19

MB INVEST to dynamicznie rozwijająca się firma handlowo – usługowa zajmująca się sprzedażą i wynajmem maszyn budowlanych.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • przygotowanie i prowadzenie procesu sprzedaży maszyn budowlanych
  • przygotowanie i prowadzenie procesu wynajmu maszyn budowlanych
  • współtworzenie i rozwój kontaktów z dotychczasowymi i potencjalnymi klientami
  • obsługa stron i portali internetowych

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne: mile widziane mechaniczne
  • doświadczenie w sprzedaży
  • nastawienie na osiąganie celów
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • znajomość obsługi komputera (pakiet Office)
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego mile widziana

Oferujemy

  • szkolenia w zakresie wiedzy produktowej
  • umowa o pracę
  • motywacyjny pakiet wynagradzania
  • narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Specjalista ds. Sprzedaży Praca Specjalista ds. Sprzedaży

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (793)
Wałbrzych (55)
Legnica (129)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (255)
Toruń (137)
Lubelskie:
Lublin (268)
Chełm (57)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (921)
Tarnów (69)
Nowy Sącz (89)
Mazowieckie:
Warszawa (2207)
Radom (180)
Płock (81)
Opolskie:
Opole (235)
Nysa (74)