Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. sprzedaży usług HR

FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG spółka komandytowa Oddział w Polsce

Toruń, Bydgoszcz

154 dni temu

Agencja Zatrudnienia FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG/Oddział Polska poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Toruń, Bydgoszcz
Nr ref.: HR-sp/2018

Opis stanowiska:

  • sprzedaż usług leasingu pracowniczego oraz usług rekrutacji i selekcji
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami
  • reprezentowanie Agencji na rynku polskim i budowanie wizerunku profesjonalnej marki
  • reprezentowanie firmy podczas prezentacji handlowych oraz spotkań branżowych
  • negocjowanie warunków współpracy z Klientami

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • doświadczenie w sprzedaży usług HR
  • znajomość zagadnień kadrowo – płacowych lub doświadczenie zdobyte w działach HR będą dodatkowym atutem
  • komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • umiejętność budowania trwałych relacji z Klientami
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • pracę pełną wyzwań na samodzielnym stanowisku
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • narzędzia niezbędne do pracy (samochód, laptop, telefon komórkowy)
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Specjalista ds. Sprzedaży Praca Specjalista ds. Sprzedaży