Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. sprzedaży

Ania Holding

Wieluń

118 dni temu

Miejsce pracy: Wieluń
Zakres zadań:
  • Przygotowywanie ofert
  • Nadzór nad realizacją zamówienia
  • Bieżący kontakt z klientem
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki elektrotechniczne lub techniczne)
  • Biegła znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office
  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu i budowania długofalowych relacji z klientem
  • Samodzielność i umiejętność podejmowania szybkich decyzji
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz systemu premiowego
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania wszechstronnego doświadczenia
  • Pracę w komfortowych warunkach
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Dofinansowanie do okularów korekcyjnych

Poznaj

Jesteśmy firmą z 28-letnim doświadczeniem. Działamy na runku artykułów elektrotechnicznych współpracując z dużymi firmami w kraju i za granicą. Nasza kadra to zespół fachowców, tworzących sprawnie działający zespół, który nie boi się wyzwań i osiąga sukcesy. Wiedza, doświadczenie i wyczucie rynku sprawiają, że jesteśmy dla klientów godnymi zaufania partnerami, którym można powierzyć realizację nawet najbardziej wymagających projektów.

Proces rekrutacji

KrokSelekcja przesłanych CV
KrokSpotkanie komisji rekrutacyjnej z kandydatami
KrokRekomendacja do Zarządu
Krokpropozycja współpracy

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Specjalista ds. Sprzedaży Praca Specjalista ds. Sprzedaży