Specjalista ds. Sprzedaży

Klient portalu Praca.pl

Kraków

21 dni temu

Ogłoszenie numer: 2794952, z dnia 2019-11-23

Istniejąca na rynku od lat 90. firma, z branży gastronomiczno – hotelarskiej, obejmująca swoim zasięgiem kilkanaście lokalizacji w całej Polsce, poszukuje osoby gotowej pracować na stanowisku:

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • realizowanie polityki i strategii sprzedażowej zgodnie z założonymi budżetami;
  • aktywne poszukiwanie klientów w segmencie MICE;
  • utrzymywanie i budowanie relacji z kluczowymi klientami;
  • koordynowanie konferencji, bankietów, imprez;
  • przygotowanie i branie udziału w eventach w segmencie MICE;
  • tworzenie i aktualizowanie bazy danych o klientach;
  • monitoring i analiza danych sprzedażowych;
  • weryfikacja działań konkurencji.

Wymagania

Do aplikowania zapraszamy, jeśli spełniasz poniższe kryteria:

  • posiadasz co najmniej roczne doświadczenie pracy na podobnym stanowisku (sprzedaż i organizacja konferencji);
  • masz wiedzę z zakresu technik sprzedaży, zasad przygotowywania i prezentowania ofert sprzedażowych;
  • ukończyłeś/aś uczelnię wyższą;
  • masz prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu;
  • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim;
  • jesteś komunikatywny/a i posiadasz wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne;
  • umiesz prowadzić negocjacje;
  • jesteś osobą samodzielną i wiesz jak efektywnie zorganizować swoją pracę;
  • jesteś gotowy/a pracować pon – pt na zmianach 8:00-16:00 // 10:00-18:00; a także średnio jedną sobotę w miesiącu (w zależności od kalendarza organizowanych imprez).

Oferujemy

  • pracę ze świetnym produktem i możliwość oferowanie kontrahentom usług wysokiej jakości;
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • dofinansowanie do opieki medycznej (również dla Twoich bliskich);
  • kartę Multisport i dofinansowanie startów w zorganizowanych zawodach;
  • możliwość skorzystania z bufetu lunchowego w miejscu pracy;
  • miejsce pracy w centrum miasta…
Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży
Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Praca Specjalista ds. Sprzedaży