Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. systemów Office

Danwood S.A.

Białystok, Bielsk Podlaski

68 dni temu

DANWOOD Sp. z o.o., zajmująca się budową domów jednorodzinnych

poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Białystok, Bielsk Podlaski
Zakres obowiązków:
  • dokonywanie analiz i obliczeń przy użyciu narzędzi Excel oraz VBA (tworzenie makr),
  • wsparcie w zakresie usług desktopowych,
  • wdrażanie w firmie funkcjonalności dostępnych w ramach usług chmurowych MS Office Online.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe informatyczne,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, a w szczególności Excel,
  • umiejętność programowania w technologii .NET i VBA,
  • znajomość baz danych opartych na MS SQL,
  • pisanie zapytań w języku SQL,
  • znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • benefity pozapłacowe,
  • elastyczne godziny pracy,
  • szkolenia i kursy językowe,
  • imprezy, wyjazdy integracyjne.
DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH
Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko, o które się ubiegam, jak również w zakresie rekrutacji prowadzonej przez Spółkę na inne stanowiska oraz w celach marketingowych i statystycznych. Przyjmuję również do wiadomości, że moje dane osobowe będą przechowywane w firmie DANWOOD S.A. 17-100 Bielsk Podlaski, ul. Brańska 132, zostałem poinformowany(-a) o prawie wglądu do swoich danych osobowych oraz możliwości ich poprawiania, jak również wniesienia żądania do zaprzestania ich przetwarzania, udostępnienie moich danych osobowych jest dobrowolne. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Informatyki

Specjalista do spraw informatyki jest osobą odpowiedzialną za szereg procesów informatycznych w firmie. W praktyce specjalista nadzoruje i kontroluje poprawne działanie systemów informatycznych, funkcjonujących w danej firmie lub instytucji, jednocześnie organizując rozwój i wprowadzanie nowych technologii informatycznych na jej obszarze. Specjalista administruje siecią wewnętrzną firmy, jeśli nie wyznaczono do tego ...
Specjalista ds. Informatyki Praca Specjalista ds. Informatyki

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (807)
Wałbrzych (54)
Legnica (66)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (181)
Toruń (98)
Lubelskie:
Lublin (127)
Chełm (20)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (837)
Tarnów (43)
Nowy Sącz (37)
Mazowieckie:
Warszawa (1724)
Radom (69)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (121)
Nysa (19)