Specjalista ds. technicznych sprzedaży i zakupów

Przedsiębiorstwo Remontowo - Budowlane " AGAD" Sp.z o.o.

Toruń

8 dni temu

Ogłoszenie numer: 3365102, z dnia 2020-06-24

Zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Toruń

Opis stanowiska

  • Sporządzanie wycen stolarki okiennej i drzwiowej
  • Doradztwo techniczne
  • Aktywne wyszukiwanie dostawców
  • Negocjacje warunków zakupu
  • Zapewnienie dostępności materiałów i sprzętu na budowie

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Wiedza techniczna w zakresie stolarki okiennej i drzwiowej
  • Znajomość programu Stolcad
  • Umiejętność czytania i wykonywania rysunku technicznego
  • Dobrze widziane doświadczenie w branży stolarki drewnianej
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy na komputerze
  • Znajomość programu Autocad będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz premiowe
  • Stabilność zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Praca w renomowanej Firmie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji

za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ"

lub kontakt pod numerem tel: 056/659-09-22

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Poznaj

Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane AGAD Sp z.o.o

Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane AGAD to firma z ponad 30-letnią historią. Jej założycielem jest Andrzej Gadomski, który nieprzerwanie od 1977 roku stoi na jej czele. Firma zaczynała jako zakład specjalizujący się we wszelkiego rodzaju remontach, a w szczególności renowacjach pokryć dachowych. Sukcesywny i dynamiczny rozwój firmy spowodował przekształcenie się jej w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Dziś Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane AGAD to uznana firma nie tylko w regionie, ale także w całej Polsce. Ogromne inwestycje związane z renowacjami zabytkowych obiektów, dzięki którym AGAD zdobył uznanie konserwatorów zabytków, to gwarancja profesjonalizmu.

Specjalista ds. technicznych to osoba posiadająca szeroką wiedzę oraz doświadczenie pozwalające na obsługę oraz wsparcie dla całokształtu procesów związanych z techniczną stroną funkcjonowania danej instytucji lub firmy. Odpowiada on za utrzymanie placówek, budynków czy urządzeń oraz reagowanie w sytuacjach, gdy wymagają one interwencji awaryjnych i naprawczych. Jego zadaniem jest utrzymanie pełnej sprawności i gotowości ...
Praca Specjalista ds. technicznych