Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Technicznych

PRU MEGA-REM Sp. z o.o.

Kraków

6 dni temu

Przedsiębiorstwo Remontowo-Usługowe MEGA-REM Spółka z o.o.
31-587 Kraków ul. Ciepłownicza 1

Jest średnim podmiotem prywatnym świadczącym od 1992 roku usługi na rynku energetyki zawodowej i przemysłowej. Spółka specjalizuje się w:

  • Wykonawstwie usług remontowych, modernizacyjnych i montażowych urządzeń energetycznych i przemysłowych,
  • Wykonawstwie usług remontowych, modernizacyjnych i montażowych urządzeń elektrycznych, elektroenergetycznych, układów automatyki, sterowania zabezpieczeń,
  • Usługach serwisowych instalacji wentylacji, klimatyzacji i systemów cieplnych,
  • Usługach diagnostycznych,
  • Usługach remontowych i serwisowych urządzeń dźwigowych.

Świadczone przez MEGA-REM usługi wykonywane są na rynku Elektrociepłowni, a także na rynku klientów zewnętrznych.

Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Główne zadania na stanowisku:
  • Planuje, organizuje i nadzoruje prace powierzone do realizacji.
  • Odpowiada za terminowe i jakościowe wykonanie powierzonych zadań oraz wynik ekonomiczny.
  • Bierze udział w przygotowywaniu i tworzeniu ofert oraz umów.
  • Zamawia materiały do realizacji prac i nadzoruje termin dostaw i ich jakość.
  • Nadzoruje i kontroluje podległych pracowników w zakresie przestrzegania przepisów Kodeksu Pracy i przepisów wewnętrznych.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne preferowane kierunki mechaniczne, energetyczne automatyka lub pokrewne.
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy i zaangażowanie w wykonywanie zadań.
  • Umiejętność komunikowania się i współpracy z przedstawicielami Inwestora.
  • Dyspozycyjność pozwalająca na wyjazdy służbowe krótko i długoterminowe.
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu pracownikami.
  • Mile widziane inne pomocne uprawnienia i umiejętności.
  • Mile widziani absolwenci.
Oferujemy:
  • Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Narzędzia pracy.
  • Przyjazna atmosfera w pracy.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. technicznych

Specjalista ds. technicznych to osoba posiadająca szeroką wiedzę oraz doświadczenie pozwalające na obsługę oraz wsparcie dla całokształtu procesów związanych z techniczną stroną funkcjonowania danej instytucji lub firmy. Odpowiada on za utrzymanie placówek, budynków czy urządzeń oraz reagowanie w sytuacjach, gdy wymagają one interwencji awaryjnych i naprawczych. Jego zadaniem jest utrzymanie pełnej sprawności i gotowości ...
Specjalista ds. technicznych Praca Specjalista ds. technicznych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (657)
Wałbrzych (41)
Legnica (61)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (115)
Toruń (85)
Lubelskie:
Lublin (107)
Chełm (16)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (854)
Tarnów (35)
Nowy Sącz (27)
Mazowieckie:
Warszawa (1669)
Radom (54)
Płock (30)
Opolskie:
Opole (108)
Nysa (10)