Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. transportu międzynarodowego

Klient portalu Praca.pl

Warszawa

83 dni temu

Ogłoszenie numer: 1976466, z dnia 2018-05-30

Jesteśmy światowym liderem na rynku transportu międzynarodowego towarów. Początki firmy sięgają połowy XIX wieku. Nasza globalna sieć obsługuje klientów w ponad 100 krajach, zatrudniamy 62 300 osób.
Oddział w Polsce powstał w 2002 roku i koordynuje pracę podwykonawców w ponad ośmiu krajach.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • koordynowanie dostaw i wysyłek
  • nadzór nad dokumentacją i przestrzeganie procedur logistycznych
  • bezpośredni kontakt oraz utrzymywanie dobrych relacji z klientami i podwykonawcami
  • kontrola kosztów, przygotowywanie wycen i wystawianie faktur
  • aktualizacja statusu transportów i weryfikacja pracy podwykonawców

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (rozmowa kwalifikacyjna w języku angielskim)
  • minimum średnie wykształcenie
  • niekaralność
  • komunikatywność, samodzielność, dobra organizacja pracy
  • sumienność, dokładność i uczciwość

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • kameralną i przyjazną atmosferę
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia i nowych umiejętności

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Transportu

Specjalista ds. Transportu zajmuje się ustalaniem tras przejazdu pojazdów. Rozlicza również i ewidencjonuje zużycie paliwa.Dba również o terminowe wykonywanie przeglądów technicznych i napraw firmowego transportu. Podejmuje również działania zmierzające do optymalizacji czasu przejazdu towaru do klienta. Do jego obowiązków należy również optymalizacja i kontrola kosztów, jak ...
Specjalista ds. Transportu Praca Specjalista ds. Transportu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (718)
Wałbrzych (46)
Legnica (57)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (129)
Toruń (77)
Lubelskie:
Lublin (102)
Chełm (10)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (719)
Tarnów (33)
Nowy Sącz (33)
Mazowieckie:
Warszawa (1647)
Radom (59)
Płock (35)
Opolskie:
Opole (113)
Nysa (10)