Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. wizerunku, grafiki i marketingu internetowego

Drozapol Profil SA

Bydgoszcz

27 dni temu

Już 25 lat Drozapol-Profil S.A. jest na mapie czołowych polskich firm handlowo-produkcyjnych w branży hutniczej. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, największym dystrybutorem stali w regionie.
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Zadania:
  • opracowywanie projektów identyfikacji wizualnej (banery, plakaty, ulotki, obróbka zdjęć, tworzenie filmików)
  • przygotowywanie szaty graficznej dla gadżetów filmowych i współpraca z agencjami reklamowymi
  • przygotowywanie w formie graficznej ofert marketingowych i mailingów dla różnych działów firmy
  • wspieranie działu handlowego firmy w zakresie prowadzenia badań marketingowych i rozeznania rynków zbytu dla wyrobów i usług firmy
  • regularna aktualizacja stron firmowych, umieszczanie aktualnych informacji, komentarzy i zdjęć z ważnych zdarzeń firmowych, promocji, rekrutacji w sieci oraz promowanie firmy w mediach społecznościowych
  • współpraca z drukarniami, agencjami reklamowymi i marketingowymi
  • ścisła współpraca z działem it w firmie i z innymi komórkami
Wymagania:
  • znajomość wordpress oraz programów: adobe photoshop, corel draw
  • doświadczenie w social media networking
  • kreatywność, pomysłowość, pracowitość, uczciwość
  • mile widziana znajomość systemów cms typu wordpress oraz języków html, php w zakresie umożliwiającym swobodne tworzenie i edycję prostych stron internetowych
  • mile widziana znajomość podstaw poligrafii i technicznych aspektów związanych z przygotowaniem projektów do wydruku
Oferujemy:
  • stabilną pracę w firmie z 25 letnią historią, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego pod okiem wielu doświadczonych menedżerów oraz Prezesa Zarządu - Menedżera roku 2004, 2014, 2016 i 2018 w konkursach w województwie kujawsko-pomorskim, osobowości roku 2018 w bydgoskim biznesie, osoby odznaczonej przez prezydenta Bydgoszczy oraz dwóch prezydentów RP za całokształt działalności i działalność społeczną
  • pracę nad przygotowaniem nowoczesnych materiałów graficznych, filmowych dla potrzeb wewnętrznych i zewnętrznych spółki
  • pracę w zespole młodych, kreatywnych ludzi z różnych działów i miast w Polsce
  • możliwość realizacji ciekawych projektów i relacjonowania wielu wielkich wydarzeń
  • możliwość współuczestniczenia w kolejnych sukcesach firmy Drozapol-Profil i jej grupy kapitałowej
  • pracę w uzgodnionym elastycznym czasie pracy
  • stałą współpracę i regularne zarobki
  • niezbędne narzędzia pracy i inne benefity

Więcej na www. drozapol.pl, oraz na naszej stronie www.facebook.com

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. e-marketingu

Specjalista ds. e-marketingu jest odpowiedzialny za wdrażanie i koordynowanie projektów marketingowych firmy w sieci. Zajmuje się on również tworzeniem kampanii reklamowych oraz badaniem efektywności podejmowanych działań. Często zajmuje się on również tworzeniem newsletterów oraz mailingów. Do jego zadań należy śledzenie najnowszych trendów e-marketingowych oraz proponowanie nowych rozwiązań. ...
Specjalista ds. e-marketingu Praca Specjalista ds. e-marketingu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (791)
Wałbrzych (56)
Legnica (128)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (258)
Toruń (128)
Lubelskie:
Lublin (272)
Chełm (56)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (922)
Tarnów (96)
Nowy Sącz (88)
Mazowieckie:
Warszawa (2200)
Radom (180)
Płock (91)
Opolskie:
Opole (241)
Nysa (73)