Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista - Koordynator w Wydziale Budownictwa

REJONOWY ZARZĄD INFRASTRUKTURY

Gdynia

153 dni temu

Ogłoszenie numer: 2285418, z dnia 2019-02-14

Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Gdyni poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie / Gdynia

Opis stanowiska

Proponowany termin zatrudnienia; od 01.02.2019 r.

Rodzaj umowy: umowa na czas określony - 6 miesięcy, następnie możliwa na czas nieokreślony.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne;
  • Podstawowa znajomość ustawy Prawo Budowlane i Ustawy Prawo Zamówień Publicznych ;
  • Doświadczenie w procesie inwestycyjnym -mile widziane
  • Zaangażowanie, umiejętność rozwiązywania problemów
  • Znajomość obsługi komputera i jego podstawowego oprogramowania;
  • Rzetelność i odpowiedzialność.

Poznaj

Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Gdyni jest jednostką organizacyjną podległą Ministrowi Obrony Narodowej, bezpośrednio podporządkowaną Szefowi Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych (IWsp SZ), powołaną do realizacji zadań dotyczących: rozmieszczenia jednostek i instytucji wojskowych oraz innych jednostek organizacyjnych podległych Ministrowi Obrony Narodowej, w zakresie nadzoru nad wykorzystywaniem nieruchomości wojskowych, nad gospodarką energetyczną i komunalną, a także zabezpieczenia zakwaterowania zbiorowego żołnierzy, gospodarowania nieruchomościami Skarbu Państwa będącymi w trwałym zarządzie lub we władaniu MON, na podstawie innego tytułu prawnego, prowadzenia inwestycji i remontów nieruchomości, przestrzegania przepisów ochrony środowiska, zagospodarowania przestrzennego na terenach zamkniętych, zaopatrywania w ruchome składniki majątkowe niezbędne do wyposażenia i technicznego utrzymania nieruchomości oraz planowania i koordynowania przedsięwzięć związanych z przygotowaniem infrastruktury wojskowej na wypadek wprowadzenia stanu bezpośredniego zagrożenia bezpieczeństwa państwa, ogłoszenia mobilizacji, w czasie wojny oraz w sytuacjach zagrożeń niemilitarnych (powodzie, pożary, katastrofy ekologiczne itp.).

Poznaj stanowisko: Koordynator Zespołu

Koordynator zespołu to osoba, która odpowiada za zarządzanie codzienną pracą podległych mu pracowników i rozliczanie ich czasu pracy. Organizuje i nadzoruje wykonywanie codziennych obowiązków przez personel, rozwiązuje zaistniałe problemy oraz motywuje pracowników. Dba o prawidłową i terminową realizację zamówień lub projektów, prowadzi negocjacje handlowe z klientami oraz sporządza dokumentację dotyczącą ...
Koordynator Zespołu Praca Koordynator Zespołu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (719)
Wałbrzych (58)
Legnica (105)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (280)
Toruń (154)
Lubelskie:
Lublin (259)
Chełm (42)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (825)
Tarnów (75)
Nowy Sącz (84)
Mazowieckie:
Warszawa (2112)
Radom (163)
Płock (99)
Opolskie:
Opole (256)
Nysa (68)