Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista / Specjalistka ds. BHP

LUX MED Sp. z o.o.

Warszawa

4 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad i przepisów z zakresu BHP, zgodnie z wymaganiami Organizacji
  • Nadzór nad dokumentacją z zakresu BHP, udział w opracowywaniu regulaminów, instrukcji oraz sporządzanie sprawozdań, analiz zgodnie z obowiązującym prawem oraz na potrzeby Organizacji,
  • Prowadzenie audytów wewnętrznych BHP i koordynacja działań naprawczych wdrażanych w wyniku przeprowadzonych kontroli BHP
  • Prowadzenie szkoleń w zakresie BHP
  • Opracowywanie i nadzorowanie programów oraz działań kształtujących właściwą postawę pracowników i propagujących kulturę bezpieczeństwa
  • Udział w opracowywaniu planów rozwoju firmy w zakresie BHP
  • Współpraca z jednostkami zewnętrznymi i administracją państwową w obszarze bhp
  • Wykonywanie pozostałych zadań określonych w rozporządzeniu w sprawie służby BHP
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub ukończone studia podyplomowe z zakresu BHP;
  • Min. 3-letni staż w pracy w służbie BHP,
  • Praktyczna znajomości przepisów BHP;
  • Mile widziana znajomość systemu zarządzania BHP;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
  • Innowacyjność w promowaniu kultury bezpieczeństwa pracy;
  • Samodzielność i dynamizm w działaniu;
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • Pracę w renomowanej i dynamicznej firmie, będącej liderem swojej branży,
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy oraz kulturę organizacyjną opartą na wartościach i standardach etycznych;
  • Możliwość aktywnego udziału w rozwoju kultury BHP w organizacji;
  • Dodatkowe Benefity: opieka medyczna, karta  sportowa, ubezpieczenie grupowe na życie - na preferencyjnych warunkach;
  • Możliwość nauki języka angielskiego na preferencyjnych warunkach;
  • Owocowe piątki oraz pyszną i aromatyczną kawę z ekspresu, którą wypijesz gronie miłych i uśmiechniętych ludzi.
  • Udział w projektach i konkursach prozdrowotnych, promujących zdrowy styl życia.

Administratorem danych osobowych jest LUX MED sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Postępu 21C. Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Uprzejmie informujemy, że: w procesie rekrutacji LUX MED sp. z o.o. postępuje zgodnie z przepisami prawa określonymi art. 22.1, par. 1. w Kodeksie pracy i prosi wyłącznie o przekazywanie danych osobowych określonych w przepisach prawnych, czyli: 1) imię (imiona) i nazwisko; 2) imiona rodziców; 3) datę urodzenia; 4) miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); 5) wykształcenie; 6) przebieg dotychczasowego zatrudnienia. Każdy ma prawo dostępu do treści swoich danych, a w szczególności do ich poprawiania oraz usunięcia.

Poznaj

Dlaczego warto?

Jesteśmy liderem prywatnej opieki zdrowotnej w Polsce. Już od 26 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów, zapewniając im diagnostykę, opiekę ambulatoryjną, długoterminową oraz hospitalizację. Oferujemy także ubezpieczenia, usługi w ramach NFZ, Plany Opieki Medycznej dla Klientów Indywidualnych i pojedyncze świadczenia.

W trosce o naszych Pacjentów stale się rozwijamy, otwieramy kolejne Centra Medyczne oraz szpitale i wdrażamy liczne udogodnienia obsługowe m.in. internetowy Portal Pacjenta, dzięki któremu można np. sprawnie rezerwować wizyty, odbierać wyniki badań oraz korzystać z czatów ze specjalistami.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. BHP

Specjalista ds. BHP zajmuje się szkoleniem pracowników w zakresie przepisów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy w firmie. Zapoznaje personel z istniejącymi regulaminami i zasadami wykonywania zawodowych obowiązków, a następnie kontroluje ich przestrzeganie w miejscu pracy. Ocenia ryzyko wypadków na danym stanowisku i na tej podstawie tworzy instrukcje postępowania, które będą minimalizować ryzyko ich wystąpienia. ...
Specjalista ds. BHP Praca Specjalista ds. BHP

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (785)
Wałbrzych (60)
Legnica (124)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (260)
Toruń (129)
Lubelskie:
Lublin (271)
Chełm (56)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (913)
Tarnów (97)
Nowy Sącz (88)
Mazowieckie:
Warszawa (2219)
Radom (181)
Płock (92)
Opolskie:
Opole (241)
Nysa (72)