Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. kluczowych klientów edukacyjnych i B2B

    Odeon Dybiec Adamiak Sp. J.   Sochaczew, ul. Żeromskiego 8    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 godz.
    Dlaczego My (Kino Odeon, e-kinoodeon, Cisza, kamera, akcja ! - młodzieżowy kod filmowy) Z ogromną przyjemnością przedstawiamy kino Odeon, wyjątkowe miejsce na kulturalnej mapie Sochaczewa. Odeon to nie tylko kino to również projekt, który ma odpowiadać na wszelkie potrzeby i oczekiwania...
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Organizator Imprez Kulturalnych Wrocław
Specjalista / Specjalistka ds. nadzoru nad organizacją imprez

Politechnika Wrocławska
Wrocław
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
334 dni temu

Dział Studencki Politechniki Wrocławskiej poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: S/DS/41/2023
Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzór nad organizacją imprez studenckich.

Zakres obowiązków:
  • bieżąca obsługa studentów,
  • uzgadnianie z organizatorem imprezy warunków organizacji (w tym sposobów zabezpieczenia),
  • nadzór merytoryczny nad dokumentacją organizacji imprezy,
  • współpraca z właściwymi komórkami organizacyjnymi uczelni biorącymi udział w organizacji i zabezpieczeniu imprezy,
  • przygotowanie raportów z nadzoru organizacji imprez na wniosek Rektora i Prorektora,
  • doradztwo w zakresie wymagań bezpieczeństwa udzielane organizatorom konferencji naukowych i innych imprez,
  • realizacja szkoleń z zakresu bezpieczeństwa dla organizatorów wydarzeń, imprez oraz udział w opracowaniu lub opiniowanie,
  • inicjatywa w sprawie przeglądów warunków bezpieczeństwa w pomieszczeniach użytkowanych przez studenckie koła naukowe.
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie,
  • dodatkowym atutem będzie co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • komunikatywność,
  • kreatywność.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, z pensją zawsze na czas, trzyskładnikowe wynagrodzenie: wynagrodzenie zasadnicze + premia regulaminowa + dodatek za wieloletnią pracę (3-20% wynagrodzenia zasadniczego, w zależności od posiadanego stażu pracy),
  • pakiet benefitów (13-ta pensja, dofinansowanie do wypoczynku pracownika i członków rodziny, preferencyjne pożyczki, ubezpieczenia grupowe),
  • przestrzeganie zasady work-life balance (praca stacjonarna od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30),
  • atrakcyjny system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych (dofinansowanie kursów językowych i studiów, certyfikowanych szkoleń specjalistycznych, zajęcia sportowe),
  • możliwość udziału w konferencjach i spotkaniach z naukowcami,
  • możliwość zaangażowania w inicjatywy charytatywne i działania integracyjne (m.in. Bieg Rektora, Bieg Firmowy, Impreza Mikołajowa)
  • atrakcyjną lokalizację w centrum miasta.
Politechnika Wrocławska w procesie rekrutacji będzie przetwarzać dane osobowe a szczegółowe informacje o tym przetwarzaniu przedstawione zostały w formularzu rekrutacyjnym. Z informacjami tymi koniecznie należy się zapoznać przed zapisaniem swoich danych i przed udostępnieniem ich Uczelni. W przypadku złożenia CV z pominięciem formularza rejestracyjnego Kandydat powinien potwierdzić że miał możliwość zapoznania się z przedstawionymi mu w formularzu rekrutacyjnym informacjami o przetwarzaniu danych osobowych.

Poznaj

Politechnika Wrocławska powstała w 1945 r., głównie dzięki zaangażowaniu pracowników naukowych nieistniejących już Politechniki Lwowskiej i Uniwersytetu Jana Kazimierza we Lwowie, którzy zagospodarowali zniszczone budynki niemieckiej Wyższej Szkoły Technicznej - Technische Hochschule.

Dziś kontynuujemy tradycję tych znamienitych polskich uczelni i rozwijamy się w ścisłej współpracy z wiodącymi przedsiębiorstwami Dolnego Śląska. Jesteśmy jedną z największych i najlepszych uczelni technicznych w kraju, w rankingach ogólnopolskich zajmujemy regularnie miejsca w ścisłej czołówce.

Pierwszy rektorem połączonych jeszcze wtedy Politechniki i Uniwersytetu Wrocławskiego był w latach 1945–1951 prof. Stanisław Kulczyński. Od tamtej pory doczekał się już czternastu swoich następców. Obecnie władzę sprawuje prof. Arkadiusz Wójs. Jego kadencja potrwa do końca sierpnia 2024 r.