Specjalista sprzedaży technologii i usług informatycznych/sprzedawca rozwiązań informatycznych dla branży ubezpieczeniowej

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

Szczecin

5 dni temu

Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/20/0464
OBOWIĄZKI:

-nawiązywanie kontaktów z klientami, prowadzenie wstępnej analizy potrzeb, -przygotowywanie i dostarczanie oferty wstępnej, -kierowanie fazą wyboru rozwiązania przez klienta oraz opracowywanie planu wdrożenia produktu, -przygotowywanie umów i udział w negocjowaniu, -nadzorowanie procesu wdrażania produktu, -utrzymywanie kontaktu z klientem i analizowanie dalszych jego potrzeb. Rynki Skandynawskie i Europy Wschodniej.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista sprzedaży technologii i usług informatycznych
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE NA RYNKACH MIĘDZYNARODOWYCH
Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚĆ DEFINIOWANIA OCZEKIWAŃ POTENCJAŁU RYNKU
Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚĆ PROWADZENIA NEGOCJACJI
Uprawnienia: UMIJĘTNOŚĆ PROWADZENIA ROZMÓW BIZNESOWYCH
Uprawnienia: JĘZYK ANGIELSKI
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE W BUDOWANIU RELACJI BIZNESOWYCH
Uprawnienia: TECHNIKI SPRZEDAŻY

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 14 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Mickiewicza 39, 70-383 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Dane kontaktowe:

Paulina Miśkiewicz-Zyduch
pmiskiewicz@pupszczecin.pl
914254991

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

BRAK

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie