Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Ełku

Ełk

8 dni temu

Komendant poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Ełk
Ogłoszenie o naborze Nr 27235

Warunki pracy

- praca administracyjno-biurowa w siedzibie urzędu;
- praca w systemie jednozmianowym, ośmiogodzinnym (od poniedziałku do piątku od godz. 7.30 do godz 15.30) w oświetleniu naturalnym i sztucznym, przy monitorze ekranowym powyżej połowy dobowego wymiaru czasu pracy;
- obsługa klienta urzędu, w tym liczne kontakty bezpośrednie, telefoniczne;
- stanowisko pracy usytuowane jest na parterze w 1 -piętrowym budynku;
- wnętrze budynku: platforma przyschodowa dla osób niepełnosprawnych oraz pomieszczenie higieniczno-sanitarne przystosowane dla osób niepełnosprawnych tylko na parterze budynku, na piętro budynku-schody;
- użytkowanie sprzętu biurowego: komputer, drukarka, kserokopiarka, niszczarka dokumentów

Zakres zadań

  • Prowadzenie i stała aktualizacja ewidencji wojskowej zasobów rezerw osobowych, ujętych w ewidencji WKU
  • Prowadzenie ewidencji wojskowej w systemie informatycznym SPIRALA-ZINT
  • Uzupełnianie potrzeb mobilizacyjnych uzupełnianych jednostek wojskowych oficerami, podoficerami i szeregowymi rezerwy
  • Typowanie i nadawanie przydziałów mobilizacyjnych żołnierzom rezerwy wg potrzeb jw w oparciu o złożone zapotrzebowania
  • Wytwarzanie i utrzymywanie w stałej aktualności kart powołania dla żołnierzy rezerwy, którym nadano przydziały mobilizacyjne i przydziały kryzysowe
  • Współdziałanie z jw w planowaniu ćwiczeń wojskowych dla żołnierzy NSR oraz WOT
  • Opracowywanie i prowadzenie planów rotacji żołnierzy rezerwy na przydziałach mobilizacyjnych

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 1 rok doświadczenia zawodowego w administracji publicznej lub jednostce/instytucji wojskowej
  • znajomość KPA
  • znajomość obsługi podstawowych programów komputerowych
  • znajomość przepisów ustawy o powszechnym obowiązku obrony RP
  • umiejętność pracy w zespole
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • znajomość przepisów wykonawczych do ustawy o powszechnym obowiązku obrony RP;
  • umiejętność nawiązywania kontaktów z klientem;
  • umiejętność redagowania pism urzędowych;
  • umiejętność obsługi systemu informatycznego SPIRALA-ZINT;
  • kopia poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "POUFNE";
  • dyspozycyjność

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Administracyjnych

Specjalista ds. administracyjnych to osoba odpowiedzialna za dobre funkcjonowanie administracji w firmie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych, przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień, sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami, prowadzenie baz danych pracowników, dbałość o wysoką jakość i ...
Specjalista ds. Administracyjnych Praca Specjalista ds. Administracyjnych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (681)
Wałbrzych (42)
Legnica (55)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (161)
Toruń (100)
Lubelskie:
Lublin (103)
Chełm (20)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (797)
Tarnów (34)
Nowy Sącz (33)
Mazowieckie:
Warszawa (1786)
Radom (72)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (112)
Nysa (18)