Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju w Warszawie

Warszawa

68 dni temu

Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 31410

Warunki pracy

Pracownikom oferujemy:
proponowane wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 4 122,45 zł brutto, ustalone wg mnożnika 2,2
dodatek za wysługę lat (powyżej 5 lat) od 5 do 20% wynagrodzenia w zależności od udokumentowanego stażu pracy,
umowę o pracę na czas zastępstwa,
trzynaste wynagrodzenie, bogaty pakiet szkoleń, staże eksperckie, refundacje nauki języka i studiów podyplomowych,
pakiet socjalny: platforma Benefit, dofinansowanie wypoczynku, pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach, sala ćwiczeń w budynku Ministerstwa,
możliwość wykupienia ubezpieczenia zdrowotnego i polisy na życie w preferencyjnej cenie, możliwość dofinansowania kart sportowych (FitProfit), ruchomy system czasu pracy: rozpoczęcie pracy w godz. 7.30-9.00.

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań
wyjazdy służbowe (ok. 2-3 razy w roku),
obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego, w tym liczne kontakty bezpośrednie, telefoniczne, mailowe,
organizacja/prowadzenie spotkań/negocjacji/ustalanie warunków umów,
praca przy komputerze,
opis dostępności budynku dla osób z niepełnosprawnością znajduje się na stronie ministerstwa http://www.miir.gov.pl/strony/ministerstwo/praca-w-ministerstwie/

Zakres zadań

  • przygotowywanie i aktualizowanie programu operacyjnego finansowanego z EFS na poziomie krajowym, w tym: formułowanie zapisu programu i propozycji zmian w programie, przeprowadzanie konsultacji i uzgodnień,
  • ocena i wybór projektów konkursowych i pozakonkursowych w ramach Osi IV PO WER, w tym: opracowywanie i aktualizowanie kryteriów wyboru projektów, organizowanie naboru projektów, formalna i/ lub merytoryczna ocena projektów,
  • monitorowanie stanu przygotowania i procesu realizacji projektów realizowanych w Osi IV PO WER, w tym: monitorowanie postępu rzeczowego i finansowego w realizacji projektów (w tym: weryfikowanie wniosków o płatność), rozpatrywanie wniosków o zatwierdzenie zmian w projekcie, monitorowanie procesu zamknięcia projektów.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 1 rok doświadczenia zawodowego w administracji publicznej i/lub w obszarze funduszy unijnych
  • znajomość zagadnień związanych z Europejskim Funduszem Społecznym (EFS),
  • znajomość problematyki polityk społecznych finansowanych w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (zatrudnienie, integracja społeczna, edukacja)
  • wiedza na temat zasad wdrażania współpracy ponadnarodowej w EFS,
  • wiedza w zakresie kwalifikowalności wydatków w EFS i zasad rozliczania projektów,
  • j. angielski na poziomie B2
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office: Word, Excel
  • organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów, współpraca, komunikacja, rzetelność, myślenie analityczne
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

    Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Funduszy UE

    Specjalista do spraw funduszy unijnych jest osobą niemal niezbędną, jak się okazuje, w każdej dużej firmie planującej wysokonakładowe inwestycje, finansowane z dotacji unijnych. Z racji ogromnej konkurencji w ubieganiu się o dotacje UE, decyzja podejmowana jest w oparciu o wniosek, który rozpatrywany jest zarówno pod kątem poprawności formalnej jak i merytorycznej atrakcyjności. Specjalista, wykwalifikowany i doświadczony ...
    Specjalista ds. Funduszy UE Praca Specjalista ds. Funduszy UE

    Szukaj pracy według:

    Dolnośląskie:
    Wrocław (800)
    Wałbrzych (58)
    Legnica (117)
    Kujawsko-pomorskie:
    Bydgoszcz (199)
    Toruń (109)
    Lubelskie:
    Lublin (245)
    Chełm (34)
    Lubuskie:
    Łódzkie:
    Małopolskie:
    Kraków (980)
    Tarnów (62)
    Nowy Sącz (44)
    Mazowieckie:
    Warszawa (2250)
    Radom (182)
    Płock (51)
    Opolskie:
    Opole (191)
    Nysa (57)