Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista

Główny Urząd Miar w Warszawie

Warszawa

10 dni temu

Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 36821

Warunki pracy

Co oferujemy naszym pracownikom?
- stabilne warunki zatrudnienia w jednostce ze stuletnią tradycją w polskiej administracji miar,
- otwarte i przyjazne środowisko pracy, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- dogodną lokalizację w centrum Warszawy z rozbudowaną siecią połączeń komunikacyjnych,
- dodatek za wieloletnią pracę w wysokości od 5% do 20 % wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu pracy,
- trzynaste wynagrodzenie,
- ruchomy system czasu pracy (rozpoczęcie pracy w godz. 7.45 - 8.15) lub możliwość ustalenia indywidualnego czasu pracy,
- szkolenia oraz możliwości dalszego rozwoju kompetencji zawodowych,
- pakiet socjalny: dofinansowanie wypoczynku pracownika i dzieci, pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach),
- możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia na życie.

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:
Praca administracyjno-biurowa polegająca m.in. na opracowywaniu dokumentów, obsłudze urządzeń biurowych, czynnościach koncepcyjnych. Czas pracy przy monitorze ekranowym powyżej 4 godz. dziennie, przy naturalnym i sztucznym oświetleniu. W budynku znajduje się winda, są także łazienki dostosowane do osób poruszających się na wózku inwalidzkim.

Zakres zadań

  • analizowanie procesów metrologicznych realizowanych w całej administracji miar
  • analizowanie modelu funkcjonowania administracji miar w celu wypracowania niezbędnych zmian organizacyjnych zwiększających efektywność jej funkcjonowania
  • projektowanie i wdrażanie rozwiązań optymalizujących przebieg procesów i model działania administracji miar
  • projektowanie i wdrażanie mechanizmów analitycznych i raportujących dotyczących usług i procesów metrologicznych
  • projektowanie i wdrażanie mechanizmów analitycznych i raportujących dotyczących procesów zarządczych i wspierających administrację miar
  • definiowanie wymagań i założeń dla systemów informatycznych wspierających analizę procesów i danych, a także raportowanie
  • udział w projektowaniu i we wdrożeniach systemów informatycznych wspierających funkcjonowanie całej administracji miar
  • udział w pracach zespołów projektowych nakierowanych na rozwój administracji miar i GUM

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego 1 rok doświadczenia w obszarze sprawozdawczości i raportowania lub w obszarze analizy procesów lub w obszarze projektowania i wdrażania mechanizmów analitycznych
  • wiedza w zakresie: - analizy i optymalizacji procesów, - analizy danych i raportowania, - funkcjonowania systemów informatycznych wspierających analizy danych i raportowania, - zarządzania projektowego
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność wykorzystania narzędzi komputerowych dotyczących zbierania i gromadzenia informacji, przetwarzania danych, raportowania
  • umiejętności: współpracy, komunikacji, organizacji pracy, zorientowanie na osiąganie celów
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • pół roku doświadczenia zawodowego w administracji publicznej
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • umiejętność precyzyjnego formułowania wypowiedzi
  • znajomość ustawy Prawo o miarach oraz aktów wykonawczych
  • znajomość kpa
  • znajomość ustawy Prawo przedsiębiorców
  • znajomość działania terenowych organów administracji miar

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Administracyjnych

Specjalista ds. administracyjnych to osoba odpowiedzialna za dobre funkcjonowanie administracji w firmie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych, przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień, sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami, prowadzenie baz danych pracowników, dbałość o wysoką jakość i ...
Specjalista ds. Administracyjnych Praca Specjalista ds. Administracyjnych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (773)
Wałbrzych (52)
Legnica (91)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (162)
Toruń (106)
Lubelskie:
Lublin (198)
Chełm (33)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (810)
Tarnów (52)
Nowy Sącz (41)
Mazowieckie:
Warszawa (1815)
Radom (148)
Płock (43)
Opolskie:
Opole (162)
Nysa (61)