Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
1883 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 42522

Warunki pracy

Pracownikom oferujemy:
• proponowane wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 4 217,27 zł brutto, ustalone wg mnożnika 2,2,
• umowę o pracę na czas zastępstwa,
• trzynaste wynagrodzenie – dotyczy służby cywilnej,
• dodatek za wysługę lat (powyżej 5 lat) od 5 do 20% wynagrodzenia pracownika służby cywilnej w zależności od udokumentowanego stażu,
• łatwiejsze godzenie życia zawodowego i prywatnego poprzez elastyczne godziny pracy (rozpoczęcie pracy w godz. 7.00-9.00), telepracę, skrócenie wymiaru czasu pracy, pokój do pracy z dzieckiem,
• kulturę organizacyjną skierowaną na potrzeby innych (działania CSR),
• rozwój kompetencji i kwalifikacji poprzez pracę w ciekawych obszarach, z ekspertami, bogaty pakiet szkoleń, refundację nauki języka obcego i studiów,
• pakiet socjalny, w tym: platformę My Benefit, dofinansowanie wypoczynku, możliwość dofinansowania kart sportowych, salę ćwiczeń w budynku Ministerstwa, rowerownię, możliwość wykupienia ubezpieczenia zdrowotnego i polisy na życie w preferencyjnej cenie.

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:
• częste reprezentowanie urzędu na zewnątrz, w tym liczne kontakty bezpośrednie, telefoniczne, mailowe,
• krajowe lub zagraniczne wyjazdy służbowe (uczestnictwo w kontrolach, spotkania z beneficjentami i potencjalnymi wnioskodawcami w konkursach oraz z przedstawicielami innych ministerstw i instytucji odpowiedzialnych za wdrażanie EFS),
• praca przy komputerze,
• opis dostępności budynku dla osób z niepełnosprawnością znajduje się na stronie ministerstwa http://www.miir.gov.pl/strony/ministerstwo/praca-w-ministerstwie/

Zakres zadań

  • przygotowywanie i aktualizowanie programu operacyjnego finansowanego z EFS na poziomie krajowym, w tym formułowanie zapisu i propozycji zmian w programie oraz przeprowadzanie konsultacji i uzgodnień,
  • ocena i wybór projektów konkursowych i pozakonkursowych w ramach Osi IV PO WER, w tym opracowywanie i aktualizowanie kryteriów wyboru projektów, organizowanie naboru projektów oraz formalna i/ lub merytoryczna ocena projektów,
  • monitorowanie stanu przygotowania i procesu realizacji projektów realizowanych w Osi IV PO WER - monitorowanie postępu rzeczowego i finansowego w realizacji projektów (w tym: weryfikowanie wniosków o płatność), rozpatrywanie wniosków o zatwierdzenie zmian w projekcie oraz monitorowanie procesu zamknięcia projektów.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe magisterskie lub równoważne
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 1 rok doświadczenia zawodowego doświadczenia związanego z funduszami UE lub przy realizacji, czy kontroli projektów finansowanych ze środków krajowych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • wiedza z zakresu wdrażania funduszy strukturalnych, w tym EFS,
  • znajomość problematyki polityk społecznych finansowanych z EFS (zatrudnienie, integracja społeczna, edukacja),
  • wiedza na temat zasad wdrażania współpracy ponadnarodowej w EFS,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office: Word, Excel,
  • organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów, współpraca, komunikacja, rzetelność i umiejętność analitycznego myślenia.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe