Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista

Wojewódzki Sztab Wojskowy w Kielcach
Kielce
praca stacjonarna
1860 dni temu
Szef Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Kielce
Ogłoszenie o naborze Nr 44670

Warunki pracy

Praca w siedzibie Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Kielcach oraz w terenie (wyjazdy na kontrole). Możliwość wyjazdów służbowych na szkolenia i odprawy.
Praca przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie.
Wykonywanie zadań pod presją czasu.
Narzędzia pracy – komputer i sprzęt biurowy.
Praca przy sztucznym oświetleniu.
Utrudnienia w poruszaniu się po budynku – brak wind, pokój znajduje się na parterze
(z wejściem po 7 schodach).
Brak podjazdu dla wózków inwalidzkich.
Brak toalet dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Zakres zadań

  • opracowywanie i bieżąca aktualizacja „Planu działalności WSzW na dany rok” wraz z „Rejestrem ryzyka”;
  • opracowywanie i bieżąca aktualizacja „Zamiaru Szefa WSzW do planowania działalności na dany rok” wraz z „Rejestrem ryzyka”;
  • opracowywanie „Rozkazu Szefa WSzW w sprawie organizacji i funkcjonowania w danym roku” oraz bieżąca jego aktualizacja;
  • sporządzanie sprawozdań operacyjnych, meldunków tygodniowych, miesięcznych, kwartalnych i rocznych dla Szefa WSzW oraz Zastępcy Szefa WSzW – Szefa Wydziału, składanych do przełożonego oraz na odprawy kierowniczej kadry;
  • opracowywanie materiałów na odprawy w formie prezentacji Power Point.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 1 rok doświadczenia zawodowego w administracji publicznej
  • Znajomość ustawy o powszechnym obowiązku obrony Rzeczypospolitej Polskiej;
  • Znajomość kodeksu postępowania administracyjnego;
  • Znajomość przepisów dotyczących ochrony danych osobowych;
  • Umiejętność obsługi komputera i praca na aplikacjach pakietu MS Office;
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Kurs dotyczący planowania i rozliczania działalności bieżącej w Siłach Zbrojnych RP;
  • Poświadczenie bezpieczeństwa do klauzuli POUFNE;
  • Znajomość przepisów / wytycznych w zakresie planowania działalności bieżącej;