Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie
Specjalista

Specjalista

Nadodrzański Oddział Straży Granicznej w Krośnie Odrzańskim
lubuskie, Krosno Odrzańskie
praca stacjonarna
1825 dni temu
Komendant Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Krosno Odrzańskie
Ogłoszenie o naborze Nr 45942

Warunki pracy

- praca jednozmianowa w godzinach od 7:30 do 15:30;
- budynek nie jest przystosowany do osób niepełnosprawnych;
- budynek nie posiada windy;
- narzędzia i materiały pracy - komputer, drukarka, fax, telefon

Zakres zadań

  • Instalowanie systemów operacyjnych, często w języku angielskim oraz programów użytkowych w celu umożliwienia pracy innym użytkownikom;
  • Administrowanie systemami w których przetwarzane są dane osobowe w celu zapewnienia odpowiedniej ich ochrony;
  • Projektowanie nowych aplikacji wykorzystywanych w Straży Granicznej w celu usprawnienia pracy;
  • Nadzorowanie bezpieczeństwa i poprawności działania eksploatowanych systemów informatycznych w celu zapobieżenia awariom;
  • Zapewnienie właściwej ochrony informacji przetwarzanych i przesyłanych w systemach teleinformatycznych w celu uniemożliwienia dostania się informacji w niepowołane ręce;
  • Współpracowanie z innymi komórkami organizacyjnymi oddziału w zakresie eksploatacji systemów informatycznych w celu rozpoznania potrzeb użytkowników.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe o profilu informatycznym
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • znajomość podstaw PHP, HTML i MySQL;
  • znajomość systemów operacyjnych;
  • znajomość technologii sieciowych;
  • znajomość usług serwerowych;
  • znajomość nowych technologii w dziedzinie informatyki.
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • umiejętność pracy w zespole;
  • komunikatywność, dyspozycyjność.