Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
1762 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 49240

Warunki pracy

Pracownikom oferujemy:
• proponowane wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 4 600,66 zł brutto, ustalone wg mnożnika 2,4,
• dodatek za wysługę lat (powyżej 5 lat) od 5 do 20% wynagrodzenia w zależności od udokumentowanego stażu pracy,
• umowę o pracę na czas zastępstwa,
• trzynaste wynagrodzenie, bogaty pakiet szkoleń, staże eksperckie, refundacje nauki języka i studiów podyplomowych,
• pakiet socjalny: platforma Benefit, dofinansowanie wypoczynku, możliwość dofinansowania kart sportowych (FitProfit), sala ćwiczeń w budynku Ministerstwa, rowerownia,
• możliwość wykupienia ubezpieczenia zdrowotnego i polisy na życie w preferencyjnej cenie,
• ruchomy system czasu pracy: rozpoczęcie pracy w godz. 7.00-9.00.

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:
• obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego w tym liczne kontakty bezpośrednie, telefoniczne, mailowe,
• praca przy komputerze,
• krajowe lub zagraniczne wyjazdy służbowe,
• zagrożenie korupcją,
• opis dostępności budynku dla osób z niepełnosprawnością znajduje się na stronie ministerstwa https://www.gov.pl/web/inwestycje-rozwoj/praca-w-ministerstwie-miir.

Zakres zadań

  • prowadzenie międzynarodowej współpracy dwustronnej i wielostronnej Ministerstwa, w tym: współpraca z instytucjami krajowymi i zagranicznymi, opiniowanie/ uzgadnianie dokumentów, materiałów i stanowisk dotyczących współpracy międzynarodowej, koordynowanie realizacji umów lub listów intencyjnych o współpracy międzynarodowej, współpraca z organizacjami/ stowarzyszeniami międzynarodowymi, opracowywanie dokumentów, materiałów i stanowisk dotyczących współpracy międzynarodowej;
  • organizowanie spotkań i wydarzeń krajowych/ międzynarodowych Ministerstwa w zakresie właściwości wydziału, w tym: prowadzenie i/ lub udział w spotkaniach i wydarzeniach, przygotowywanie merytoryczne spotkań i wydarzeń w zakresie właściwości wydziału, zapewnianie obsługi logistycznej spotkań i wydarzeń w zakresie właściwości wydziału, zapewnianie przestrzegania zasad protokołu dyplomatycznego, zapewnianie/ obsługa udziału prelegentów/ ekspertów zewnętrznych;
  • udział w procesie decyzyjnym w Unii Europejskiej w ramach kompetencji Ministerstwa, w tym: opiniowanie dokumentów związanych z członkostwem w Unii Europejskiej w zakresie polityki gospodarczej, polityki spójności i wdrażania funduszy europejskich, przygotowywanie/ uzgadnianie dokumentów podsumowujących;
  • prowadzenie obsługi udziału przedstawicieli Ministerstwa w spotkaniach i posiedzeniach krajowych/ międzynarodowych, w tym: przygotowywanie lub uzgadnianie dokumentów prezentujących stanowisko Ministerstwa, przygotowywanie/ uzgadnianie dokumentów podsumowujących, monitorowanie realizacji zobowiązań wynikających z udziału w spotkaniach/ posiedzeniach;
  • udział w przygotowywaniu i przeprowadzaniu postępowań w zakresie organizacji wydarzeń międzynarodowych, w tym: opracowywanie projektu umowy, przeprowadzanie rozeznania rynku, sporządzanie opisu przedmiotu zamówienia, szacowanie wartości zamówienia, uczestniczenie w postępowaniach jako członek komisji przetargowych, przeprowadzanie odbioru przedmiotu umowy.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze współpracy międzynarodowej
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1,
  • znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych,
  • znajomość problematyki z zakresu integracji europejskiej, stosunków międzynarodowych,
  • wiedza z zakresu wdrażania funduszy UE,
  • organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów, współpraca, komunikacja, rzetelność, myślenie analityczne.
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie B1.