Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista

Komenda Stołeczna Policji w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
1317 dni temu
Komendant Stołeczny Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 68723

Warunki pracy

praca administracyjno-biurowa, praca przy monitorze ekranowym powyżej połowy dobowego wymiaru czasu pracy, praca przy oświetleniu mieszanym, zagrożenie korupcją, zagrożenie związane z przemieszczaniem się ludzi, brak wind/platform dla osób niepełnosprawnych, brak podjazdów dla osób niepełnosprawnych, drzwi o szerokości 90 cm dostosowane dla osób niepełnosprawnych, brak odpowiednio dostosowanych toalet dla osób niepełnosprawnych, występują bariery wejścia na parter - schody.

Zakres zadań

  • sprawdzanie pod względem merytorycznym dokumentacji finansowej oraz prowadzenie jej ewidencji,
  • sprawdzanie pod względem merytorycznym dokumentacji dotyczących darowizn rzeczowych przyjętych przez komórki i jednostki organizacyjne Policji funkcjonujące na obszarze działania Komendanta Stołecznego Policji oraz sporządzanie okresowych zestawień,
  • monitorowanie zaangażowania przydzielonych środków finansowych oraz sporządzanie miesięcznych sprawozdań,
  • przygotowywanie i sporządzanie okresowych analiz dot. rozliczeń finansowych wydziału,
  • uczestniczenie w opracowywaniu projektu zbiorczego planu zamówień publicznych oraz sporządzanie protokołów o wartości zamówienia określonej według odrębnych przepisów,
  • sporządzanie długo i krótkookresowych (rocznych i półrocznych) planów finansowych oraz bieżących analiz materiałowo-finansowych we współpracy z komórkami organizacyjnymi wydziału,
  • sporządzanie analizy stopnia realizacji planu potrzeb finansowych oraz wniosków o dokonanie korekt przyznanych limitów,
  • uczestniczenie w opracowywaniu projektów wewnętrznych wytycznych, procedur i koncepcji realizacji zadań wydziału.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze rozliczeń finansowych
  • znajomość ustaw: o rachunkowości, o finansach publicznych, Prawo Zamówień Publicznych,
  • umiejętności: analityczne, obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office, pracy w zespole,
  • komunikatywność,
  • dostęp do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "poufne" lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego,
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • przeszkolenie w zakresie zamówień publicznych
  • znajomość ustawy o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych,