Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista

Izba Administracji Skarbowej w Zielonej Górze
Zielona Góra
praca stacjonarna
1275 dni temu
Dyrektor poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Zielona Góra
Ogłoszenie o naborze Nr 70239

Warunki pracy

1.    wykonywanie czynności typowej pracy biurowej za pomocą komputerów oraz urządzeń biurowych,

2.    zagrożenie korupcją,

3.    praca przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie,

4.    bariery architektoniczne – brak wind i podjazdów.

Zakres zadań

  • prowadzenie spraw dotyczących postępowań o zamówienia publiczne zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych niezależnie od wartości zamówienia, od momentu wystąpienia odpowiedniej komórki organizacyjnej z wnioskiem o uruchomienie postępowania, do momentu jego zakończenia, czyli zawarcia umowy
  • opracowanie i przygotowanie planu zamówień publicznych na dostawy, usługi i roboty budowlane w roku kalendarzowym, których wartość przekracza kwotę określoną w art. 4 ust. 8 ustawy Prawo zamówień publicznych oraz sporządzanie rocznych sprawozdań do Urzędu Zamówień Publicznych;
  • współpraca w nadzorze nad realizacją umów cywilnoprawnych z komórkami organizacyjnymi właściwymi merytorycznie dla przedmiotu umowy w zakresie przestrzegania zapisów umownych wynikających z ustawy Prawo zamówień publicznych;
  • współpraca z innymi jednostkami podległymi Ministrowi Finansów przy realizacji wspólnych zamówień publicznych;
  • współpraca z komórkami organizacyjnymi Izby Administracji Skarbowej w Zielonej Górze i jednostkami podległymi w ramach prowadzonych postępowań;
  • współpraca z Urzędem Zamówień Publicznych;
  • reprezentacja Izby Administracji Skarbowej przed Krajową Izbą Odwoławczą w postępowaniu odwoławczym i sądami okręgowymi w postępowaniu skargowym;
  • wspomaganie wiedzą fachową pracowników Izby Administracji Skarbowej oraz jednostek organizacyjnych podległych Izbie Administracji Skarbowej w zakresie zamówień publicznych.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego powyżej 1,5 roku w administracji lub 1 rok w obszarze zamówień publicznych.
  • znajomość przepisów ustawy Prawo Zamówień Publicznych,
  • umiejętność obsługi komputera (Word, Excel, Internet),
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • studia podyplomowe w zakresie zamówień publicznych,
  • szkolenia w zakresie zamówień publicznych.